Все про освіту в Швейцарії - список компаній, які надають навчання в Швейцарії і сприяють у вступі та подальшому навчанні в Швейцарії


Агенції у містахЯЗЫКОВЫЕ КУРСЫ ЗА РУБЕЖОМ
для детей, взрослых и всей семьи

СРЕДНЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ
лучшие частные школы мира

ВЫСШЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ
Бакалавриат, Магистратура, МВА

консультация
БЕСПЛАТНАЯ!
тел.: 044 580 31 26
www.startplus.ua

"Євродиплом" створено з метою швидкого та прямого доступу до ВНЗ Польщі.

Чому саме ми?
МИ ВЖЕ ЗАРОБИЛИ ДОВІРУ ЛЮДЕЙ!

Наша вартість послуг
6000 грн / 200 євро

Проводимо ознайомчі тури до польських ВНЗ перед підготовкою до вступу.
(093) 633-9871, (095) 079-6789
скайп: Euro Dyplom

www.eurodyplom.com.ua

ЭКСПЕРТ
в образовании за рубежом!

- языковые курсы, летние программы
- среднее образование (школы, колледжи)
- высшее образование (в т.ч. MBA)
У нас правильный подход к обучению за границей!

Бесплатная консультация в Одессе
www.interstudyconsulting.com
(068) 225-1515, (048) 796-4080
isc@interstudyconsulting.com


Компанії:


Ви надаєте послгуи з навчання в Швейцарії, а інформації про вас ще немає на порталі? Напишіть нам запит, а краще відразу скачайте форму на додавання компанії в загальний каталог. Не забудьте вказати у формі всі країни, за якими проводиться навчання за кордоном.

Відвідувачу:


На поточний момент у розділі розміщені не всі компанії, які пропонують освіту в Швейцарії. Якщо вам мало інформації для вибору підходящого напрямку, використовуйте додаткові джерела інформації - пошукові системи, газети з оголошеннями і поради знайомих.
Навчання в Швейцарії


Швейцарія славиться не тільки надійністю своїх банків і чудовими гірнолижними курортами. У цій країні краща в світі освіта у сфері готельного і туристичного бізнесу. За статистикою, 40% всіх учнів університетів і шкіл Швейцарії є іноземцями. У приватних учбових закладах, таких як школи-пансіони, коледжі, університети, і бізнес-школи, можна здобути освіту будь-якого рівня: вивчення мови, середня і вища освіта в Швейцарії та ін.

Особливо привабливою освіта в Швейцарії виглядає для бажаючих вивчити іноземну мову, оскільки в цій країні офіційними є 4 мови. Таким чином, можна освоїти французьку, німецьку, італійську, англійську мови, не покидаючи межі країни. Частково тому програми обміну студентами (Work&Travel, Au–pair та ін.) в Швейцарії такі популярні. Та і загалом, навчання в Швейцарії є запорукою успішного майбутнього, оскільки університетський диплом цінується не тільки в Європейських країнах, але і у всьому світі.

Окремо варто відзначити бізнес – освіту в Швейцарії. За рахунок того, що навчання ведеться мінімум на двох офіційних мовах, фахівці здобувають не тільки якісну освіту, але і мають можливість вивчити англійську, французьку, італійську або німецьку в Швейцарії. Для дітей працюють дитячі літні табори, річні і канікулярні курси іноземної мови і екскурсійні тури з метою краще дізнатися історію Швейцарії, її побут, культуру і традиції.