Все про освіту в Німеччині - список компаній, які надають навчання в Німеччині і сприяють у вступі та подальшому навчанні в Німеччині


Агенції у містахЯЗЫКОВЫЕ КУРСЫ ЗА РУБЕЖОМ
для детей, взрослых и всей семьи

СРЕДНЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ
лучшие частные школы мира

ВЫСШЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ
Бакалавриат, Магистратура, МВА

консультация
БЕСПЛАТНАЯ!
тел.: 044 580 31 26
www.startplus.ua

"Євродиплом" створено з метою швидкого та прямого доступу до ВНЗ Польщі.

Чому саме ми?
МИ ВЖЕ ЗАРОБИЛИ ДОВІРУ ЛЮДЕЙ!

Наша вартість послуг
6000 грн / 200 євро

Проводимо ознайомчі тури до польських ВНЗ перед підготовкою до вступу.
(093) 633-9871, (095) 079-6789
скайп: Euro Dyplom

www.eurodyplom.com.ua

ЭКСПЕРТ
в образовании за рубежом!

- языковые курсы, летние программы
- среднее образование (школы, колледжи)
- высшее образование (в т.ч. MBA)
У нас правильный подход к обучению за границей!

Бесплатная консультация в Одессе
www.interstudyconsulting.com
(068) 225-1515, (048) 796-4080
isc@interstudyconsulting.com


Компанії:


Ви надаєте послгуи з навчання в Німеччині, а інформації про вас ще немає на порталі? Напишіть нам запит, а краще відразу скачайте форму на додавання компанії в загальний каталог. Не забудьте вказати у формі всі країни, за якими проводиться навчання за кордоном.

Відвідувачу:


На поточний момент у розділі розміщені не всі компанії, які пропонують освіту в Німеччині. Якщо вам мало інформації для вибору підходящого напрямку, використовуйте додаткові джерела інформації - пошукові системи, газети з оголошеннями і поради знайомих.
Навчання в Німеччині


Освіта в Німеччині є класикою світового навчання. Особливо привабливим навчання в Німеччині робить доступність в плані вартості і в той же час, якість отримання знань. Та й володіння німецькою мовою, як і раніше, залишається дуже затребуваним на ринку праці України. Система освіти Німеччини була зразком побудови навчання для всього світу. Протягом багатьох років до її структури вносилися мінімальні коректування, при цьому залишаючи загальні принципи і статут навчання.

У Німеччині іноземцям достатньо легко вступити до університету, необхідний мінімум для навчання – це знання німецької мови, яку можна вивчити там же, на спеціальних курсах німецької в Німеччині. Для дітей в Німеччині також є багато різних програм. Це канікулярні освітні тури, середня освіта і курси німецької мови. Для дорослих самим затребуваним є навчання в університетах Німеччини, бізнес-освіта і вивчення ділової німецької.

Якщо Ви хочете не тільки ідеально знати німецьку мову, а й навчатися в університеті Німеччини, де гармонійно поєднують старі університетські традиції з новітніми досягненнями науки і техніки, перегляньте каталог компаній, які пропонують навчання в Німеччині. Тут Ви знайдете безліч різних програм – від обміну студентами Au-pair в Німеччині до престижної бізнес-освіти з вивченням німецької мови.