Все про освіту в Канаді - список компаній, які надають навчання в Канаді і сприяють у вступі та подальшому навчанні в Канаді


Агенції у містахЯЗЫКОВЫЕ КУРСЫ ЗА РУБЕЖОМ
для детей, взрослых и всей семьи

СРЕДНЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ
лучшие частные школы мира

ВЫСШЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ
Бакалавриат, Магистратура, МВА

консультация
БЕСПЛАТНАЯ!
тел.: 044 580 31 26
www.startplus.ua

КУРСЫ ПОЛЬСКОГО И АНГЛИЙСКОГО
"SVITLANA PODZIZEI":
- подготовка к сдаче на Карту Поляка,
- подготовка к тесту по польскому,
- экзамены IELTS, TOEFL, ЗНО и пр.,
- собеседования на польском или английском языках.
Подбираю программу под клиента, учитывая его желания и потребности!
((093) 633-9871, (095) 079-6789
г. Киев, Оболонский район

www.podzizei-svitlana.comПОСТУПАЙ ЛЕГКО!

- Подбор индивидуальной программы
- Подготовка и гарантия зачисления
- Оформление документов
- Сопровождение

ГАРАНТИЯ зачисления в БОЛЕЕ 500 иностранных университетов
(068) 225-1515
www.interstudyconsulting.com


ОБУЧЕНИЕ
В ПОЛЬШЕ И ЧЕХИИ


Высшее и среднее образование.
Бесплатное и платное.

ГАРАНТИРУЕМ ПОСТУПЛЕНИЕ!

(093) 528-9903, (098) 323-7388, (050) 720-0113
Харьков, ул. Мироносицкая 29, 3 этаж
3 мин. от м. "Университет"
www.ls.biz.uaКомпанії:


Ви надаєте послгуи з навчання в Канаді, а інформації про вас ще немає на порталі? Напишіть нам запит, а краще відразу скачайте форму на додавання компанії в загальний каталог. Не забудьте вказати у формі всі країни, за якими проводиться навчання за кордоном.

Відвідувачу:


На поточний момент у розділі розміщені не всі компанії, які пропонують освіту в Канаді. Якщо вам мало інформації для вибору підходящого напрямку, використовуйте додаткові джерела інформації - пошукові системи, газети з оголошеннями і поради знайомих.
Навчання в Канаді


Освіта в Канаді приваблива не тільки за рахунок великої діаспори українців в цій країні. Навчання в Канаді передбачає вибір бажаної мови. За рахунок двох офіційних мов можна вивчати як англійську в Канаді, так і французьку. Та й середня й вища освіта представлена більш ніж добре. Вікові традиції навчання, сполучені з прогресом в науковому світі покликані зробити навчання в Канаді не тільки якісним, а й дуже цікавим та захоплюючим.

Навчання в Канаді за вартістю обходиться дешевше, ніж в США, при цьому система освіти цих країн співпадає. Це означає, що диплом університету Канади не тільки відкриває дорогу у великі компанії всіх країн світу, а й дає знання по відразу двох іноземних мовах – англійській та французькій.

Для дітей-іноземців працює безліч дитячих літніх таборів, в яких гармонійно поєднуються заняття спортом, екскурсії з метою краще дізнатися історію країни і вивчення французької або англійської в Канаді. Для дорослих актуальним є отримання ступеня МВА в Канаді, вища освіта і стажування в канадських компаніях. Студенти приїжджають з метою здобути середню освіту в Канаді, прийняти участь в програмах обміну студентами і вивчити іноземні мови.