Все про освіту в Ірландії - список компаній, які надають навчання в Ірландії і сприяють у вступі та подальшому навчанні в Ірландії


Агенції у містахЯЗЫКОВЫЕ КУРСЫ ЗА РУБЕЖОМ
для детей, взрослых и всей семьи

СРЕДНЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ
лучшие частные школы мира

ВЫСШЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ
Бакалавриат, Магистратура, МВА

консультация
БЕСПЛАТНАЯ!
тел.: 044 580 31 26
www.startplus.ua

"Євродиплом" створено з метою швидкого та прямого доступу до ВНЗ Польщі.

Чому саме ми?
МИ ВЖЕ ЗАРОБИЛИ ДОВІРУ ЛЮДЕЙ!

Наша вартість послуг
6000 грн / 200 євро

Проводимо ознайомчі тури до польських ВНЗ перед підготовкою до вступу.
(093) 633-9871, (095) 079-6789
скайп: Euro Dyplom

www.eurodyplom.com.ua

ЭКСПЕРТ
в образовании за рубежом!

- языковые курсы, летние программы
- среднее образование (школы, колледжи)
- высшее образование (в т.ч. MBA)
У нас правильный подход к обучению за границей!

Бесплатная консультация в Одессе
www.interstudyconsulting.com
(068) 225-1515, (048) 796-4080
isc@interstudyconsulting.com


Компанії:


Ви надаєте послгуи з навчання в Ірландії, а інформації про вас ще немає на порталі? Напишіть нам запит, а краще відразу скачайте форму на додавання компанії в загальний каталог. Не забудьте вказати у формі всі країни, за якими проводиться навчання за кордоном.

Відвідувачу:


На поточний момент у розділі розміщені не всі компанії, які пропонують освіту в Ірландії. Якщо вам мало інформації для вибору підходящого напрямку, використовуйте додаткові джерела інформації - пошукові системи, газети з оголошеннями і поради знайомих.
Навчання в Ірландії


Ірландія не перше сторіччя славиться якістю навчання. В середні віки ця країна носила горду назву "Острів святих і вчених". А якщо врахувати, що ірландці завжди радо приймають іноземців, освіта в Ірландії займає почесне місце в системі навчання іноземців у світі.

Уряд Ірландії багато вкладає в систему освіти - як в розвиток науки і викладачів, так і в благоустрій побуту студентів. Тому кампуси університетів Ірландії по комфорту вважаються одними з найкращих в Європі.

Іноземці обирають навчання в Ірландії в основному для отримання вищої освіти, а також їдуть на курси англійської в Ірландію. Законодавчо дозволено студентам ВНЗ паралельно працювати під час навчання, тому побудова лекцій і пар в університетах враховує необхідність студенту викроїти час і на роботу.

Що стосується мовних курсів в Ірландії, то тут питання поставлене серйозно - ніяких прогулів і розслабленості в навчанні. Курси англійської в Ірландії відрізняються своєю академічністю та дисципліною під час навчання (що, до речі, дуже позитивно впливає на результат).