Все про освіту в Австрії - список компаній, які надають навчання в Австрії і сприяють у вступі та подальшому навчанні в Австрії


Агенції у містахЯЗЫКОВЫЕ КУРСЫ ЗА РУБЕЖОМ
для детей, взрослых и всей семьи

СРЕДНЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ
лучшие частные школы мира

ВЫСШЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ
Бакалавриат, Магистратура, МВА

консультация
БЕСПЛАТНАЯ!
тел.: 044 580 31 26
www.startplus.ua

"Євродиплом" створено з метою швидкого та прямого доступу до ВНЗ Польщі.

Чому саме ми?
МИ ВЖЕ ЗАРОБИЛИ ДОВІРУ ЛЮДЕЙ!

Наша вартість послуг
6000 грн / 200 євро

Проводимо ознайомчі тури до польських ВНЗ перед підготовкою до вступу.
(093) 633-9871, (095) 079-6789
скайп: Euro Dyplom

www.eurodyplom.com.ua

ЭКСПЕРТ
в образовании за рубежом!

- языковые курсы, летние программы
- среднее образование (школы, колледжи)
- высшее образование (в т.ч. MBA)
У нас правильный подход к обучению за границей!

Бесплатная консультация в Одессе
www.interstudyconsulting.com
(068) 225-1515, (048) 796-4080
isc@interstudyconsulting.com


Компанії:


Ви надаєте послгуи з навчання в Австрії, а інформації про вас ще немає на порталі? Напишіть нам запит, а краще відразу скачайте форму на додавання компанії в загальний каталог. Не забудьте вказати у формі всі країни, за якими проводиться навчання за кордоном.

Відвідувачу:


На поточний момент у розділі розміщені не всі компанії, які пропонують освіту в Австрії. Якщо вам мало інформації для вибору підходящого напрямку, використовуйте додаткові джерела інформації - пошукові системи, газети з оголошеннями і поради знайомих.
Навчання в Австрії


Всі університети в Австрії державні. Вони знаходяться у веденні федерального Міністерства науки і транспорту. Викладачі та співробітники університетів є державними службовцями. Всі основні університети фінансуються з федерального бюджету (виняток становить університет в Кремсі, який фінансується державою лише частково). Відповідно, навчання для австрійських громадян є безкоштовним.

Згідно з дослідженням німецького журналу "Шпігель", австрійські вузи займають стійке положення в середині списку європейських університетів. За підсумками опитування, проведеного журналом, до рейтингу кращих університетів континенту потрапили чотири факультети трьох австрійських університетів - у Відні, Зальцбурзі та Граці. У Зальцбурзі краще вивчати право, у Відні - економіку, в Граці - технічні науки.

У вузах Австрії навчаються близько 210 тис. Студентів, заняття для яких ведуть 18.000 викладачів. 12% від загального числа студентів складають іноземці. Австрія особливо приваблива для вихідців з Німеччини (вони складають чверть всіх іноземних студентів) і італійського Південного Тіролю (п'ята частина). Найбільш висока частка іноземних студентів в Університеті Інсбрука (24,6%).