Все про освіту на Мальті - список компаній, які надають навчання на Мальті і сприяють у вступі та подальшому навчанні на Мальті


Агенції у містахЯЗЫКОВЫЕ КУРСЫ ЗА РУБЕЖОМ
для детей, взрослых и всей семьи

СРЕДНЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ
лучшие частные школы мира

ВЫСШЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ
Бакалавриат, Магистратура, МВА

консультация
БЕСПЛАТНАЯ!
тел.: 044 580 31 26
www.startplus.ua

"Євродиплом" створено з метою швидкого та прямого доступу до ВНЗ Польщі.

Чому саме ми?
МИ ВЖЕ ЗАРОБИЛИ ДОВІРУ ЛЮДЕЙ!

Наша вартість послуг
6000 грн / 200 євро

Проводимо ознайомчі тури до польських ВНЗ перед підготовкою до вступу.
(093) 633-9871, (095) 079-6789
скайп: Euro Dyplom

www.eurodyplom.com.ua

ЭКСПЕРТ
в образовании за рубежом!

- языковые курсы, летние программы
- среднее образование (школы, колледжи)
- высшее образование (в т.ч. MBA)
У нас правильный подход к обучению за границей!

Бесплатная консультация в Одессе
www.interstudyconsulting.com
(068) 225-1515, (048) 796-4080
isc@interstudyconsulting.com


Компанії:


Ви надаєте послгуи з навчання на Мальті, а інформації про вас ще немає на порталі? Напишіть нам запит, а краще відразу скачайте форму на додавання компанії в загальний каталог. Не забудьте вказати у формі всі країни, за якими проводиться навчання за кордоном.

Відвідувачу:


На поточний момент у розділі розміщені не всі компанії, які пропонують освіту на Мальті. Якщо вам мало інформації для вибору підходящого напрямку, використовуйте додаткові джерела інформації - пошукові системи, газети з оголошеннями і поради знайомих.
Навчання на Мальті


Система освіти Мальти по праву вважається однією з найсучасніших і найпродуманіших. Багаторічна експансія британців на острові міцно укріпила не тільки англійські традиції, побут і культуру, а й саму англійську мову. Тому курси англійської на Мальті нічим не поступаються вивченню мови в Англії або США, а географічне розташування острова і недорога освіта стимулюють багато студентів і молодих фахівців приїжджати саме сюди.

Вища освіта на Мальті представлена тільки одним Мальтійським університетом. Навчання в цьому університеті безкоштовне для всіх студентів. Останнім часом на острові відкривається безліч іноземних ВУЗів, коледжів і шкіл з платним навчанням. Це пов'язано з постійним потоком іноземців у пошуках нових знань і вивчення англійської на Мальті.

Крім вищої освіти, на Мальті популярні програми обміну студентами – Work&Travel і Au-pair. Для дітей працюють літні канікулярні програми, короткострокові екскурсії і курси вивчення англійської на Мальті. Для дорослих актуальні курси вивчення ділової англійської мови, вища освіта на Мальті і діловий туризм.