Все про освіту у Франції - список компаній, які надають навчання у Франції і сприяють у вступі та подальшому навчанні у Франції


Агенції у містахЯЗЫКОВЫЕ КУРСЫ ЗА РУБЕЖОМ
для детей, взрослых и всей семьи

СРЕДНЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ
лучшие частные школы мира

ВЫСШЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ
Бакалавриат, Магистратура, МВА

консультация
БЕСПЛАТНАЯ!
тел.: 044 580 31 26
www.startplus.ua

"Євродиплом" створено з метою швидкого та прямого доступу до ВНЗ Польщі.

Чому саме ми?
МИ ВЖЕ ЗАРОБИЛИ ДОВІРУ ЛЮДЕЙ!

Наша вартість послуг
6000 грн / 200 євро

Проводимо ознайомчі тури до польських ВНЗ перед підготовкою до вступу.
(093) 633-9871, (095) 079-6789
скайп: Euro Dyplom

www.eurodyplom.com.ua

ЭКСПЕРТ
в образовании за рубежом!

- языковые курсы, летние программы
- среднее образование (школы, колледжи)
- высшее образование (в т.ч. MBA)
У нас правильный подход к обучению за границей!

Бесплатная консультация в Одессе
www.interstudyconsulting.com
(068) 225-1515, (048) 796-4080
isc@interstudyconsulting.com


Компанії:


Ви надаєте послгуи з навчання у Франції, а інформації про вас ще немає на порталі? Напишіть нам запит, а краще відразу скачайте форму на додавання компанії в загальний каталог. Не забудьте вказати у формі всі країни, за якими проводиться навчання за кордоном.

Відвідувачу:


На поточний момент у розділі розміщені не всі компанії, які пропонують освіту у Франції. Якщо вам мало інформації для вибору підходящого напрямку, використовуйте додаткові джерела інформації - пошукові системи, газети з оголошеннями і поради знайомих.
Навчання у Франції


Освіта у Франції вважається однєю з кращих в Європі. Вища освіта представлена великою різноманітністю шкіл і університетів і надає можливість вибору будь-якої спеціалізації навчання. Політика уряду країни відносно навчання у Франції дає можливість багатьом студентам-іноземцям проходити навчання в державних університетах Франції на рівних з французами. Щорічно вузи Франції випускають сотні молодих фахівців-іноземців, які без проблем знаходять роботу в Європі та світі.

Французьку мову можна вивчати в різних країнах – Канаді, Мальті, Швейцарії. Але краще всього вчити французьку у Франції – безпосередній батьківщині і носію мови. Для зацікавлених в курсах французької працює безліч різних програм – від двотижневих курсів до програм Au-pair і Work&Travel. Для фахівців, яким необхідна ділова французька мова, працюють спеціальні курси і ділові тури, які передбачають вивчення французької у Франції.

Навчання у Франції привабливе ще й особливим романтичним духом країни. Вузи Парижа завжди переповнені студентами, оскільки саме на столичні університети найбільший попит серед іноземних абітурієнтів. Для того, щоб поступити в університет Франції, необхідно мати сертифікати DELF і DALF, які підтверджують знання французької мови. Для їх отримання можна пройти курси французької у Франції або перед виїздом, в Україні. Освіта у Франції – чудовий шанс познайомитися з історією, побутом і культурою країни, побачити Ейфелеву вежу і прогулятися по Елісейських полях.