Все про освіту у Чехії - список компаній, які надають навчання у Чехії і сприяють у вступі та подальшому навчанні у Чехії


Агенції у містахЯЗЫКОВЫЕ КУРСЫ ЗА РУБЕЖОМ
для детей, взрослых и всей семьи

СРЕДНЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ
лучшие частные школы мира

ВЫСШЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ
Бакалавриат, Магистратура, МВА

консультация
БЕСПЛАТНАЯ!
тел.: 044 580 31 26
www.startplus.ua

"Євродиплом" створено з метою швидкого та прямого доступу до ВНЗ Польщі.

Чому саме ми?
МИ ВЖЕ ЗАРОБИЛИ ДОВІРУ ЛЮДЕЙ!

Наша вартість послуг
6000 грн / 200 євро

Проводимо ознайомчі тури до польських ВНЗ перед підготовкою до вступу.
(093) 633-9871, (095) 079-6789
скайп: Euro Dyplom

www.eurodyplom.com.ua

ЭКСПЕРТ
в образовании за рубежом!

- языковые курсы, летние программы
- среднее образование (школы, колледжи)
- высшее образование (в т.ч. MBA)
У нас правильный подход к обучению за границей!

Бесплатная консультация в Одессе
www.interstudyconsulting.com
(068) 225-1515, (048) 796-4080
isc@interstudyconsulting.com


Компанії:


Ви надаєте послгуи з навчання у Чехії, а інформації про вас ще немає на порталі? Напишіть нам запит, а краще відразу скачайте форму на додавання компанії в загальний каталог. Не забудьте вказати у формі всі країни, за якими проводиться навчання за кордоном.

Відвідувачу:


На поточний момент у розділі розміщені не всі компанії, які пропонують освіту у Чехії. Якщо вам мало інформації для вибору підходящого напрямку, використовуйте додаткові джерела інформації - пошукові системи, газети з оголошеннями і поради знайомих.
Навчання у Чехії


Оскільки Чехія входить до Євросоюзу, то і здобути вищу освіту в Чехії - це не тільки престижно, але часто і дешевше, ніж диплом українського вузу. Також студентів підкуповує і невисокий конкурс на місце в вузах Чехії - в середньому це 1,5 - 2 особи на місце.

Щоб здобути вищу освіту в Чехії, необов'язково знати чеську мову, так як окремого іспиту зі знання чеської при вступі до вузів Чехії немає. Але окремо від вищої освіти працюють невеликі центри з вивчення чеської мови в Чехії для іноземців.

Вартість навчання у вузах Чехії не занадто висока (порівняно з іншими європейськими вузами), максимально до 20 000 євро в рік. Але для студентів тут є інша фінансова проблема: стипендії в вузах Чехії дуже низькі, а вартість проживання досить висока. Якщо говорити про навчання в Чехії за мовними програмами, то зазвичай організатори курсів одразу ж пропонують не тільки вивчення чеської, а й селять студентів, а також організовують харчування і дозвілля для приїжджих.