Все про освіту в Англії - список компаній, які надають навчання в Англії і сприяють у вступі та подальшому навчанні в Англії


Агенції у містахЯЗЫКОВЫЕ КУРСЫ ЗА РУБЕЖОМ
для детей, взрослых и всей семьи

СРЕДНЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ
лучшие частные школы мира

ВЫСШЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ
Бакалавриат, Магистратура, МВА

консультация
БЕСПЛАТНАЯ!
тел.: 044 580 31 26
www.startplus.ua

(095) 579-9227
(068) 426-9188

Сделай свое европейское будущее!Высшее образование
в Польше и Чехии

Языковые курсы
польского и чешскогоУжгород, Кривой Рог,
Днепропетровск, Одесса


www.biuro.uzhgorod.ua

"Євродиплом" створено з метою швидкого та прямого доступу до ВНЗ Польщі.

Чому саме ми?
МИ ВЖЕ ЗАРОБИЛИ ДОВІРУ ЛЮДЕЙ!

Наша вартість послуг
6000 грн / 200 євро

Проводимо ознайомчі тури до польських ВНЗ перед підготовкою до вступу.
(093) 633-9871, (095) 079-6789
скайп: Euro Dyplom

www.eurodyplom.com.ua

НАШІ ПРОГРАМИ:
- мовні курси для дорослих і дітей
- канікулярні дитячі програми із супроводом
- середня освіта в іноземних школах
- підготовчі програми Foundation, A-Levels, GCSE, Diploma, Graduate Diploma та інші
- вступ на бакалавріат та магістратуру
- послуги для корпоративних клієнтів

ЯКІСТЬ ОСВІТИ — НАШ ОСНОВНИЙ ПРИОРІТЕТ ПРИ РОБОТІ З ВАМИ!
(044) 238-88-70; (050) 918-48-28
Київ, cт.м. “Політехнічний інститут”

www.ihkyiv.com


Компанії:


Ви надаєте послгуи з навчання в Англії, а інформації про вас ще немає на порталі? Напишіть нам запит, а краще відразу скачайте форму на додавання компанії в загальний каталог. Не забудьте вказати у формі всі країни, за якими проводиться навчання за кордоном.

Відвідувачу:


На поточний момент у розділі розміщені не всі компанії, які пропонують освіту в Англії. Якщо вам мало інформації для вибору підходящого напрямку, використовуйте додаткові джерела інформації - пошукові системи, газети з оголошеннями і поради знайомих.
Навчання в Англії


Освіта в Англії вже давно є однією з найпрестижніших. Все більше студентів з різних країн світу приїжджають до Великобританії. Їх цілі різні – здобути середню або вищу освіту в Англії, вивчити англійську мову, провести канікули у Великобританії з користю, врешті-решт – просто подивитися країну, краще зрозуміти історію Англії і Ірландії. Також Великобританія активно бере участь в міжнародних програмах обміну студентами. Особливою популярністю користуються Work&Travel і Au-pair в Англії.

Окремо варто відзначити бізнес-освіту – МВА-школи Англії цілком заслужено вважаються кращими в світі. Випускникам МВА-школи Великобританії відкриваються двері в найбільші транснаціональні компанії, і зовсім не на рядові посади. Навчання в Англії і Ірландії привабливе не тільки для дорослих. Середню освіту діти здобувають в 15-16 років. Єдине правило – для іноземців навчання в Англії можливе тільки в приватних школах-пансіонатах.

У будь-якому випадку, вибір програми навчання в Англії залишається за Вами. Якщо Вам потрібне доскональне знання мови – скористайтеся програмами вивчення англійської в Англії. Для здобуття бізнес-освіти звертайтеся в МВА-школи. Англія також славиться якістю середньої і вищої освіти. Який з напрямів Ви б не вибрали – перегляньте каталог компаній, які надають можливість виїзду до Великобританії.