Все про освіту в Англії - список компаній, які надають навчання в Англії і сприяють у вступі та подальшому навчанні в Англії


Агенції у містахЯЗЫКОВЫЕ КУРСЫ ЗА РУБЕЖОМ
для детей, взрослых и всей семьи

СРЕДНЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ
лучшие частные школы мира

ВЫСШЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ
Бакалавриат, Магистратура, МВА

консультация
БЕСПЛАТНАЯ!
тел.: 044 580 31 26
www.startplus.ua

КУРСЫ ПОЛЬСКОГО И АНГЛИЙСКОГО
"SVITLANA PODZIZEI":
- подготовка к сдаче на Карту Поляка,
- подготовка к тесту по польскому,
- экзамены IELTS, TOEFL, ЗНО и пр.,
- собеседования на польском или английском языках.
Подбираю программу под клиента, учитывая его желания и потребности!
((093) 633-9871, (095) 079-6789
г. Киев, Оболонский район

www.podzizei-svitlana.comПОСТУПАЙ ЛЕГКО!

- Подбор индивидуальной программы
- Подготовка и гарантия зачисления
- Оформление документов
- Сопровождение

ГАРАНТИЯ зачисления в БОЛЕЕ 500 иностранных университетов
(068) 225-1515
www.interstudyconsulting.com


ОБУЧЕНИЕ
В ПОЛЬШЕ И ЧЕХИИ


Высшее и среднее образование.
Бесплатное и платное.

ГАРАНТИРУЕМ ПОСТУПЛЕНИЕ!

(093) 528-9903, (098) 323-7388, (050) 720-0113
Харьков, ул. Мироносицкая 29, 3 этаж
3 мин. от м. "Университет"
www.ls.biz.uaКомпанії:


Ви надаєте послгуи з навчання в Англії, а інформації про вас ще немає на порталі? Напишіть нам запит, а краще відразу скачайте форму на додавання компанії в загальний каталог. Не забудьте вказати у формі всі країни, за якими проводиться навчання за кордоном.

Відвідувачу:


На поточний момент у розділі розміщені не всі компанії, які пропонують освіту в Англії. Якщо вам мало інформації для вибору підходящого напрямку, використовуйте додаткові джерела інформації - пошукові системи, газети з оголошеннями і поради знайомих.
Навчання в Англії


Освіта в Англії вже давно є однією з найпрестижніших. Все більше студентів з різних країн світу приїжджають до Великобританії. Їх цілі різні – здобути середню або вищу освіту в Англії, вивчити англійську мову, провести канікули у Великобританії з користю, врешті-решт – просто подивитися країну, краще зрозуміти історію Англії і Ірландії. Також Великобританія активно бере участь в міжнародних програмах обміну студентами. Особливою популярністю користуються Work&Travel і Au-pair в Англії.

Окремо варто відзначити бізнес-освіту – МВА-школи Англії цілком заслужено вважаються кращими в світі. Випускникам МВА-школи Великобританії відкриваються двері в найбільші транснаціональні компанії, і зовсім не на рядові посади. Навчання в Англії і Ірландії привабливе не тільки для дорослих. Середню освіту діти здобувають в 15-16 років. Єдине правило – для іноземців навчання в Англії можливе тільки в приватних школах-пансіонатах.

У будь-якому випадку, вибір програми навчання в Англії залишається за Вами. Якщо Вам потрібне доскональне знання мови – скористайтеся програмами вивчення англійської в Англії. Для здобуття бізнес-освіти звертайтеся в МВА-школи. Англія також славиться якістю середньої і вищої освіти. Який з напрямів Ви б не вибрали – перегляньте каталог компаній, які надають можливість виїзду до Великобританії.