Курси самооборони на Parta.ua: прийоми самооборони, уроки самооборони, жіноча самооборона пропозиції від різних навчальних центрів зі зручним графіком навчання.


Спортивні школи за містамиФітнес:Танці:Бойове мистецтво:Новини порталу:

Онлайн тест уровня английского
Друзья, в современном развивающемся мире, без знания английского сложно себе представить рост по карьерной лестнице в высокооплачиваемых компаниях. Особенно это касается IT компаний.

Розкрий таланти в НУ "ОЮА"!
Для того, щоб кожен студент Національного університету "Одеська юридична академія" мав можливість розвиватися не тільки в навчанні, але і в інших сферах, культурних і творчих, при університеті створений Центр культури, де студенти можуть проявити свої приховані таланти - акторські, вокальні, танцювальні.

Ми вже відкрили набір на весняний навчальний семестр для дорослих!
Якщо ти хочеш оволодіти новою мовою або покращити мовні навички, ця інфа для тебе Початок навчання: кінець січня – середина лютого!Чи знаєте ви, що...


Стародавні єгиптяни стверджували: боги не зараховують час життя, проведений на рибалці
Відвідувачу:


Зараз у розділі «Курси самооборони» розміщені далеко не всі спортивні клуби та секції, де є прийоми самооборони, уроки самооборони, жіноча самооборона. Якщо ви знаєте спортклуб або школу, які проводять тренування за напрямом "курси самооборони", будь ласка, напишіть нам його назву та будь-які контакти.


Спортивному закладу:


Ви проводите тренування за напрямом "курси самооборони", а інформації про вас в каталозі немає або вона застаріла? Потрібно це терміново виправити! Напишіть нам або ж відразу скачайте форму на додавання інформації в каталог. Якщо ваш центр спеціалізується не тільки по напрямку "курси самооборони", а і проводить тренування по інших напрямках, обов'язково вкажіть весь список напрямків у формі додавання.