Курси самооборони на Parta.ua: прийоми самооборони, уроки самооборони, жіноча самооборона пропозиції від різних навчальних центрів зі зручним графіком навчання.


Спортивні школи за містамиФітнес:Танці:Бойове мистецтво:Новини порталу:

Обучение летом: интересно, эффективно, ВЫГОДНО!
Летний интенсив по изучению английского, немецкого или польского языков со скидкой!

Летний детский лагерь «Лаборатория успеха»
Сучасна молодь обирає прогресивну освіту. Вона цінує свій час. Цінує свої можливості. Саме тому серед молоді така популярна освіта онлайн.

Сделаем все, чтоб Ваш ребенок свободно говорил на иностранном языке!
Все родители хотят, чтоб их ребенок говорил на нужном ему языке, будь то английский, немецкий или польский. Но многие забывают, что простым заучиванием ...Чи знаєте ви, що...


Індуси святкують новий рік у квітні, а в тибетському календарі місяці безіменні.
Відвідувачу:


Зараз у розділі «Курси самооборони» розміщені далеко не всі спортивні клуби та секції, де є прийоми самооборони, уроки самооборони, жіноча самооборона. Якщо ви знаєте спортклуб або школу, які проводять тренування за напрямом "курси самооборони", будь ласка, напишіть нам його назву та будь-які контакти.


Спортивному закладу:


Ви проводите тренування за напрямом "курси самооборони", а інформації про вас в каталозі немає або вона застаріла? Потрібно це терміново виправити! Напишіть нам або ж відразу скачайте форму на додавання інформації в каталог. Якщо ваш центр спеціалізується не тільки по напрямку "курси самооборони", а і проводить тренування по інших напрямках, обов'язково вкажіть весь список напрямків у формі додавання.