Капоейра на Parta.ua: капоейра для початківців, capoeira, школи капоейри пропозиції від різних навчальних центрів зі зручним графіком навчання.


Спортивні школи за містамиФітнес:Танці:Бойове мистецтво:Новини порталу:

Сделаем все, чтоб Ваш ребенок свободно говорил на иностранном языке!
Все родители хотят, чтоб их ребенок говорил на нужном ему языке, будь то английский, немецкий или польский. Но многие забывают, что простым заучиванием ...

Акція до Дня усіх закоханих!
Курси іноземних мов «Основи» запрошують закохані пари на навчання. І дарують їм знижку 14% до Дня усіх закоханих!

До ЗНО залишилося вже менше року!
Якщо Ваш випускник остаточно визначився з вибором предмету англійської в якості одного з вступних іспитів...Чи знаєте ви, що...


У Франції, Італії та в Чилі офіційно визнано існування НЛО
Відвідувачу:


Зараз у розділі «Капоейра» розміщені далеко не всі спортивні клуби та секції, де є капоейра для початківців, capoeira, школи капоейри. Якщо ви знаєте спортклуб або школу, які проводять тренування за напрямом "капоейра", будь ласка, напишіть нам його назву та будь-які контакти.


Спортивному закладу:


Ви проводите тренування за напрямом "капоейра", а інформації про вас в каталозі немає або вона застаріла? Потрібно це терміново виправити! Напишіть нам або ж відразу скачайте форму на додавання інформації в каталог. Якщо ваш центр спеціалізується не тільки по напрямку "капоейра", а і проводить тренування по інших напрямках, обов'язково вкажіть весь список напрямків у формі додавання.