Фітбол на Parta.ua: фітбол аеробіка, фіт-бол вправи пропозиції від різних навчальних центрів зі зручним графіком навчання.


Спортивні школи за містамиФітнес:Танці:Бойове мистецтво:Новини порталу:

Открыт набор взрослых на осенний семестр! ПРОШЛОГОДНИЕ ЦЕНЫ!
Владение иностранным языком открывает новые возможности. Мы поможем Вам поменять жизнь к лучшему.

Летний детский лагерь «Лаборатория успеха»
Сучасна молодь обирає прогресивну освіту. Вона цінує свій час. Цінує свої можливості. Саме тому серед молоді така популярна освіта онлайн.

Сделаем все, чтоб Ваш ребенок свободно говорил на иностранном языке!
Все родители хотят, чтоб их ребенок говорил на нужном ему языке, будь то английский, немецкий или польский. Но многие забывают, что простым заучиванием ...Чи знаєте ви, що...


В світі близько 1 млрд велосипедів. З них 400 млн. належить китайцям
Відвідувачу:


Зараз у розділі «Фітбол» розміщені далеко не всі спортивні клуби та секції, де є фітбол аеробіка, фіт-бол вправи. Якщо ви знаєте спортклуб або школу, які проводять тренування за напрямом "фітбол", будь ласка, напишіть нам його назву та будь-які контакти.


Спортивному закладу:


Ви проводите тренування за напрямом "фітбол", а інформації про вас в каталозі немає або вона застаріла? Потрібно це терміново виправити! Напишіть нам або ж відразу скачайте форму на додавання інформації в каталог. Якщо ваш центр спеціалізується не тільки по напрямку "фітбол", а і проводить тренування по інших напрямках, обов'язково вкажіть весь список напрямків у формі додавання.