Тхеквондо на Parta.ua: теквондо: заняття, секції тхеквондо, школи тхеквондо пропозиції від різних навчальних центрів зі зручним графіком навчання.


Спортивні школи за містамиФітнес:Танці:Бойове мистецтво:Новини порталу:

Владение иностранным языком открывает новые возможности. Мы поможем Вам поменять жизнь к лучшему.
Сколько в интернете уже всего написано-переписано о том, как важно в наш век владеть хоть одним иностранным языком. В некоторых компаниях must have – 2 иностранных языка.

Коли англійська у задоволення
З приходом осені дні стають все коротшими, а кількість бажаючих вдосконалити англійську – все більшою!

Сделаем все, чтоб Ваш ребенок свободно говорил на иностранном языке!
Все родители хотят, чтоб их ребенок говорил на нужном ему языке, будь то английский, немецкий или польский. Но многие забывают, что простым заучиванием ...Чи знаєте ви, що...


Півень не може співати, якщо не витягне шию
Відвідувачу:


Зараз у розділі «Тхеквондо» розміщені далеко не всі спортивні клуби та секції, де є теквондо: заняття, секції тхеквондо, школи тхеквондо. Якщо ви знаєте спортклуб або школу, які проводять тренування за напрямом "тхеквондо", будь ласка, напишіть нам його назву та будь-які контакти.


Спортивному закладу:


Ви проводите тренування за напрямом "тхеквондо", а інформації про вас в каталозі немає або вона застаріла? Потрібно це терміново виправити! Напишіть нам або ж відразу скачайте форму на додавання інформації в каталог. Якщо ваш центр спеціалізується не тільки по напрямку "тхеквондо", а і проводить тренування по інших напрямках, обов'язково вкажіть весь список напрямків у формі додавання.