Латиноамериканські танці на Parta.ua: джайв, пасадобль, самба, ча-ча-ча, меренге, бачата пропозиції від різних навчальних центрів зі зручним графіком навчання.


Спортивні школи за містамиФітнес:Танці:Бойове мистецтво:Новини порталу:

Летний детский лагерь «Лаборатория успеха»
Сучасна молодь обирає прогресивну освіту. Вона цінує свій час. Цінує свої можливості. Саме тому серед молоді така популярна освіта онлайн.

Обучение летом: интересно, эффективно, ВЫГОДНО!
Летний интенсив по изучению английского, немецкого или польского языков со скидкой!

Сделаем все, чтоб Ваш ребенок свободно говорил на иностранном языке!
Все родители хотят, чтоб их ребенок говорил на нужном ему языке, будь то английский, немецкий или польский. Но многие забывают, что простым заучиванием ...Чи знаєте ви, що...


У Саудівській Аравії немає жодної річки
Відвідувачу:


Зараз у розділі «Латиноамериканські танці» розміщені далеко не всі спортивні клуби та секції, де є джайв, пасадобль, самба, ча-ча-ча, меренге, бачата. Якщо ви знаєте спортклуб або школу, які проводять тренування за напрямом "латиноамериканські танці", будь ласка, напишіть нам його назву та будь-які контакти.


Спортивному закладу:


Ви проводите тренування за напрямом "латиноамериканські танці", а інформації про вас в каталозі немає або вона застаріла? Потрібно це терміново виправити! Напишіть нам або ж відразу скачайте форму на додавання інформації в каталог. Якщо ваш центр спеціалізується не тільки по напрямку "латиноамериканські танці", а і проводить тренування по інших напрямках, обов'язково вкажіть весь список напрямків у формі додавання.