Латиноамериканські танці на Parta.ua: джайв, пасадобль, самба, ча-ча-ча, меренге, бачата пропозиції від різних навчальних центрів зі зручним графіком навчання.


Спортивні школи за містамиФітнес:Танці:Бойове мистецтво:Новини порталу:

Коли англійська у задоволення
З приходом осені дні стають все коротшими, а кількість бажаючих вдосконалити англійську – все більшою!

Сделаем все, чтоб Ваш ребенок свободно говорил на иностранном языке!
Все родители хотят, чтоб их ребенок говорил на нужном ему языке, будь то английский, немецкий или польский. Но многие забывают, что простым заучиванием ...

Владение иностранным языком открывает новые возможности. Мы поможем Вам поменять жизнь к лучшему.
Сколько в интернете уже всего написано-переписано о том, как важно в наш век владеть хоть одним иностранным языком. В некоторых компаниях must have – 2 иностранных языка.Чи знаєте ви, що...


Парламент Великобританії й досі видає свої акти на телячій шкірі.
Відвідувачу:


Зараз у розділі «Латиноамериканські танці» розміщені далеко не всі спортивні клуби та секції, де є джайв, пасадобль, самба, ча-ча-ча, меренге, бачата. Якщо ви знаєте спортклуб або школу, які проводять тренування за напрямом "латиноамериканські танці", будь ласка, напишіть нам його назву та будь-які контакти.


Спортивному закладу:


Ви проводите тренування за напрямом "латиноамериканські танці", а інформації про вас в каталозі немає або вона застаріла? Потрібно це терміново виправити! Напишіть нам або ж відразу скачайте форму на додавання інформації в каталог. Якщо ваш центр спеціалізується не тільки по напрямку "латиноамериканські танці", а і проводить тренування по інших напрямках, обов'язково вкажіть весь список напрямків у формі додавання.