Основи класичного танцю на Parta.ua: уроки хореографії, сучасна хореографія, навчання пропозиції від різних навчальних центрів зі зручним графіком навчання.


Спортивні школи за містамиФітнес:Танці:Бойове мистецтво:Новини порталу:

Ми вже відкрили набір на весняний навчальний семестр для дорослих!
Якщо ти хочеш оволодіти новою мовою або покращити мовні навички, ця інфа для тебе Початок навчання: кінець січня – середина лютого!

Онлайн тест уровня английского
Друзья, в современном развивающемся мире, без знания английского сложно себе представить рост по карьерной лестнице в высокооплачиваемых компаниях. Особенно это касается IT компаний.

Розкрий таланти в НУ "ОЮА"!
Для того, щоб кожен студент Національного університету "Одеська юридична академія" мав можливість розвиватися не тільки в навчанні, але і в інших сферах, культурних і творчих, при університеті створений Центр культури, де студенти можуть проявити свої приховані таланти - акторські, вокальні, танцювальні.Чи знаєте ви, що...


Тих, кого ми називаємо “новими росіянами”, на Кубі називають “масетос”
Відвідувачу:


Зараз у розділі «Основи класичного танцю» розміщені далеко не всі спортивні клуби та секції, де є уроки хореографії, сучасна хореографія, навчання. Якщо ви знаєте спортклуб або школу, які проводять тренування за напрямом "основи класичного танцю", будь ласка, напишіть нам його назву та будь-які контакти.


Спортивному закладу:


Ви проводите тренування за напрямом "основи класичного танцю", а інформації про вас в каталозі немає або вона застаріла? Потрібно це терміново виправити! Напишіть нам або ж відразу скачайте форму на додавання інформації в каталог. Якщо ваш центр спеціалізується не тільки по напрямку "основи класичного танцю", а і проводить тренування по інших напрямках, обов'язково вкажіть весь список напрямків у формі додавання.