Кунг-фу на Parta.ua: навчання кунг фу, уроки кунг-фу, школи кунг-фу пропозиції від різних навчальних центрів зі зручним графіком навчання.


Спортивні школи за містамиФітнес:Танці:Бойове мистецтво:Новини порталу:

Коли англійська у задоволення
З приходом осені дні стають все коротшими, а кількість бажаючих вдосконалити англійську – все більшою!

До ЗНО залишилося вже менше року!
Якщо Ваш випускник остаточно визначився з вибором предмету англійської в якості одного з вступних іспитів...

Акція до Дня усіх закоханих!
Курси іноземних мов «Основи» запрошують закохані пари на навчання. І дарують їм знижку 14% до Дня усіх закоханих!Чи знаєте ви, що...


Спочатку стародавні греки писали справа наліво, потім – в стилі бустрофедон, «по руху бика, що спахує поле»: текст пишеться справа наліво, потім зліва направо, потім знову справа наліво.
Відвідувачу:


Зараз у розділі «Кунг-фу» розміщені далеко не всі спортивні клуби та секції, де є навчання кунг фу, уроки кунг-фу, школи кунг-фу. Якщо ви знаєте спортклуб або школу, які проводять тренування за напрямом "кунг-фу", будь ласка, напишіть нам його назву та будь-які контакти.


Спортивному закладу:


Ви проводите тренування за напрямом "кунг-фу", а інформації про вас в каталозі немає або вона застаріла? Потрібно це терміново виправити! Напишіть нам або ж відразу скачайте форму на додавання інформації в каталог. Якщо ваш центр спеціалізується не тільки по напрямку "кунг-фу", а і проводить тренування по інших напрямках, обов'язково вкажіть весь список напрямків у формі додавання.