Кунг-фу на Parta.ua: навчання кунг фу, уроки кунг-фу, школи кунг-фу пропозиції від різних навчальних центрів зі зручним графіком навчання.


Спортивні школи за містамиФітнес:Танці:Бойове мистецтво:Новини порталу:

Розкрий таланти в НУ "ОЮА"!
Для того, щоб кожен студент Національного університету "Одеська юридична академія" мав можливість розвиватися не тільки в навчанні, але і в інших сферах, культурних і творчих, при університеті створений Центр культури, де студенти можуть проявити свої приховані таланти - акторські, вокальні, танцювальні.

Онлайн тест уровня английского
Друзья, в современном развивающемся мире, без знания английского сложно себе представить рост по карьерной лестнице в высокооплачиваемых компаниях. Особенно это касается IT компаний.

Ми вже відкрили набір на весняний навчальний семестр для дорослих!
Якщо ти хочеш оволодіти новою мовою або покращити мовні навички, ця інфа для тебе Початок навчання: кінець січня – середина лютого!Чи знаєте ви, що...


Арабські числа насправді не арабські, вони були винайдені в Індії.
Відвідувачу:


Зараз у розділі «Кунг-фу» розміщені далеко не всі спортивні клуби та секції, де є навчання кунг фу, уроки кунг-фу, школи кунг-фу. Якщо ви знаєте спортклуб або школу, які проводять тренування за напрямом "кунг-фу", будь ласка, напишіть нам його назву та будь-які контакти.


Спортивному закладу:


Ви проводите тренування за напрямом "кунг-фу", а інформації про вас в каталозі немає або вона застаріла? Потрібно це терміново виправити! Напишіть нам або ж відразу скачайте форму на додавання інформації в каталог. Якщо ваш центр спеціалізується не тільки по напрямку "кунг-фу", а і проводить тренування по інших напрямках, обов'язково вкажіть весь список напрямків у формі додавання.