Кунг-фу на Parta.ua: навчання кунг фу, уроки кунг-фу, школи кунг-фу пропозиції від різних навчальних центрів зі зручним графіком навчання.


Спортивні школи за містамиФітнес:Танці:Бойове мистецтво:Новини порталу:

Сделаем все, чтоб Ваш ребенок свободно говорил на иностранном языке!
Все родители хотят, чтоб их ребенок говорил на нужном ему языке, будь то английский, немецкий или польский. Но многие забывают, что простым заучиванием ...

До ЗНО залишилося вже менше року!
Якщо Ваш випускник остаточно визначився з вибором предмету англійської в якості одного з вступних іспитів...

Коли англійська у задоволення
З приходом осені дні стають все коротшими, а кількість бажаючих вдосконалити англійську – все більшою!Чи знаєте ви, що...


"Almost" - найдовше слово англійської мови, в якій всі букви розташовані в алфавітному порядку
Відвідувачу:


Зараз у розділі «Кунг-фу» розміщені далеко не всі спортивні клуби та секції, де є навчання кунг фу, уроки кунг-фу, школи кунг-фу. Якщо ви знаєте спортклуб або школу, які проводять тренування за напрямом "кунг-фу", будь ласка, напишіть нам його назву та будь-які контакти.


Спортивному закладу:


Ви проводите тренування за напрямом "кунг-фу", а інформації про вас в каталозі немає або вона застаріла? Потрібно це терміново виправити! Напишіть нам або ж відразу скачайте форму на додавання інформації в каталог. Якщо ваш центр спеціалізується не тільки по напрямку "кунг-фу", а і проводить тренування по інших напрямках, обов'язково вкажіть весь список напрямків у формі додавання.