Закарпатская область: курсы, школы, спортивные секции, курсы языков и профессий для трудоустройства в Закарпатской области, отзывы про курсы


Курсовое обучение по городамКУРСИ З ПРАКТИЧНИМ ВІДПРАЦЮВАННЯМ:
- Перманентний макіяж (татуаж)
- Візаж, бровіст
- Косметологія, естетична косметологія
- Манікюр, педикюр
- Перукарство, професія барбера
- Епіляція
- Масаж
- Навчання на базі французької кометики!

Ужгород, Мукачево, Тячів, Іршава, Виноградів, Хуст, Берегово, Рахів.
050 962-3861, 098 531-1100
www.imperi-beauty.com
Посетителю:


В разделе «Курсовое обучение» на Parta.ua размещены далеко не все учебные центры различных районных центров Украины, где есть различные виды курсового обучения. Если вы не сможете выбрать среди представленного списка подходящие курсы, используйте дополнительные источники информации: газеты по образованию, поисковые системы и опыт знакомых.


Учебному центру:


Вы проводите курсы, а информации о вас в каталоге нет или она устаревшая? Нужно это срочно исправить! Напишите нам или же сразу скачайте форму на добавление информации в каталог. Если ваш центр проводит курсы по разным направлениям (например, и изучение иностранных языков, и подготовка к поступлению в вуз), обязательно укажите весь список направлений в форме добавления.

Новости портала:

Мовна школа "Hi School" відкриває набір на другий семестр
Другий семестр! Набір розпочато! Навчання з кваліфікованими викладачами. Підготовка до ЗНО, ДПА а також IELTS, TOEFL. Ціни доступні для всіх та приємно вас здивують. Заняття індивідуальні, парні та у групах не більше 6 осіб. Заняття у зручний від роботи чи навчання час.

Оголошено набір на весінній семестр для дорослих!
Хочеш відкрити для себе нові можливості та впевнено почуватись у подорожах? Як завжди наші курси пропонують три мови на вибір: англійська, німецька, польська.

Розіграш від клавіатурного тренажера Ratatype: друкуй, щоб аж шкварчало!
Ratatype.ua — це зручний, простий і безкоштовний онлайн-тренажер друку для тих, хто хоче навчитися друкувати швидше. Нам доводиться багато друкувати: вдома, у школі, на роботі, і це забирає час, який можна присвятити іншим заняттям. Ratatype навчить друкувати набагато швидше.Знаете ли вы, что...


У белых медведей черная кожа