Раздел «Справочник абитуриента» содержит все вузы Киева и Украины, колледжи, техникуми и училища с разбивкой по всем городам и направлениями обучения.Новости портала:

Студенти ТНПУ ім. В. Гнатюка навчаються в Польщі за програмою "Подвійний диплом"
Cтуденти мають можливість паралельно навчатися у Вищій лінгвістичній школі Ченстохова. Впродовж тижня студенти проходили інтенсивний курс навчання польською, англійською та українською мовами, заняття проводилися у формі інтерактивних тренінгів (коучинг кар'єри, суспільні компетенції тощо).

Українські школярі представляють країну на 46-й Міжнародній хімічній олімпіаді
Четверо українських школярів представляють Україну на 46-й Міжнародній хімічній олімпіаді, яка проходить з 20 по 29 липня в Ханої (В’єтнам). Цього року за перемогу в найпрестижнішому конкурсі з хімії змагається 291 школяр із 75 країн.

Студентам, яких мобілізують, дозволять пізніше скласти сесію
Президент підписав закон про зміни до законодавства щодо гарантій студентам та аспірантам, які призиваються на військову службу.Знаете ли вы, что...


Флаг Аляски создал 13-летний мальчик
Представителю вуза


Если вы представляете высшее учебное заведение І-ІV уровней аккредитации, а описания Вашего вуза нет в соответствующем разделе, добавьте информацию о своем учреждении в этот раздел.

Базовое размещение является бесплатным. Чтобы добавить информацию в справочник абитуриента на Parta.ua, скачайте тематическую форму ниже, заполните ее и отправьте нам. Или напишите нам запрос о добавлении учебного заведения в справочник абитуриента на почту info@parta.com.ua.
Также вы всегда можете связаться с нами по телефону: (044) 247-1909