Раздел «Справочник абитуриента» содержит все вузы Киева и Украины, колледжи, техникуми и училища с разбивкой по всем городам и направлениями обучения.Новости портала:

Оголошено набір на весінній семестр для дорослих!
Хочеш відкрити для себе нові можливості та впевнено почуватись у подорожах? Як завжди наші курси пропонують три мови на вибір: англійська, німецька, польська.

Мовна школа "Hi School" відкриває набір на другий семестр
Другий семестр! Набір розпочато! Навчання з кваліфікованими викладачами. Підготовка до ЗНО, ДПА а також IELTS, TOEFL. Ціни доступні для всіх та приємно вас здивують. Заняття індивідуальні, парні та у групах не більше 6 осіб. Заняття у зручний від роботи чи навчання час.

Розіграш від клавіатурного тренажера Ratatype: друкуй, щоб аж шкварчало!
Ratatype.ua — це зручний, простий і безкоштовний онлайн-тренажер друку для тих, хто хоче навчитися друкувати швидше. Нам доводиться багато друкувати: вдома, у школі, на роботі, і це забирає час, який можна присвятити іншим заняттям. Ratatype навчить друкувати набагато швидше.Знаете ли вы, что...


В шестнадцати штатах США храп мужа является достаточным законным основанием для развода.
Представителю вуза


Если вы представляете высшее учебное заведение І-ІV уровней аккредитации, а описания Вашего вуза нет в соответствующем разделе, добавьте информацию о своем учреждении в этот раздел.

Базовое размещение является бесплатным. Чтобы добавить информацию в справочник абитуриента на Parta.ua, скачайте тематическую форму ниже, заполните ее и отправьте нам. Или напишите нам запрос о добавлении учебного заведения в справочник абитуриента на почту info@parta.com.ua.
Также вы всегда можете связаться с нами по телефону: (044) 247-1909