Шукаєте автошколи в Луцьку? Всі курси водіння, школи водійської майстерності та автокурси Луцька з відгуками відвідувачів


Автошколи України за містами

Новини порталу:

Розкрий таланти в НУ "ОЮА"!
Для того, щоб кожен студент Національного університету "Одеська юридична академія" мав можливість розвиватися не тільки в навчанні, але і в інших сферах, культурних і творчих, при університеті створений Центр культури, де студенти можуть проявити свої приховані таланти - акторські, вокальні, танцювальні.

Онлайн тест уровня английского
Друзья, в современном развивающемся мире, без знания английского сложно себе представить рост по карьерной лестнице в высокооплачиваемых компаниях. Особенно это касается IT компаний.

Набір на новий навчальний рік для школярів вже розпочато!
Не гайте часу та зробіть вклад в майбутнє Вашої дитини вже зараз. Адже знання мов – це нескінченні можливості та основа успіху в подальшому житті! У нас авторська програма викладання розроблена на основі 25-річного досвіду.


Автошколі:


Ви є представником автошколи Луцька, про яку ми не маємо інформації на порталі? Напишіть нам запит, а краще відразу скачайте форму на розміщення автошколи в Луцьку в загальний каталог. Не забудьте вказати у формі всі категорії, по яких проводиться навчання водінню у вашій автошколі.


Відвідувачу:


На даний час в розділі розміщені не всі автошколи Луцька, які проводять курси водіння. Якщо вам мало інформації для вибору підходящої автошколи, використовуйте додаткові джерела інформації - пошукові системи, газети з оголошеннями і поради знайомих.


Останні відгуки:

ТОО "Автошкола Драйв"
(26.10.2020, Юлия)
Доброго вечора ,коли новий набір? І яка ціна на навчання ?...

Автошкола Форсаж
(26.10.2020, Адміністратор )
Добрий день! Ми не навчаємо на категорію В1....

Автошкола Форсаж
(26.10.2020, Світлана)
Доброго дня, зараз на який місяць можна записатися в групу для навчання на категорію В1???...

Автошкола "Сумський державний обласний УКК"
(26.10.2020, Олексий)
Не советую, сдавали на права два месяца, машину не дали, сказали идите решайте сами,мы вас выпустили...

ООВ НВЦ "Перспектива Плюс"
(23.10.2020, Толик)
Слыхал что у них закончилась лицензия и возможно проблемы. Я учился все было четко....