Шукаєте автошколи в Кропивницькому (Кіровограді)? Всі курси водіння, школи водійської майстерності та автокурси Кропивницького з відгуками відвідувачів


Автошколи України за містами

Новини порталу:

Набір на новий навчальний рік для школярів вже розпочато!
Не гайте часу та зробіть вклад в майбутнє Вашої дитини вже зараз. Адже знання мов – це нескінченні можливості та основа успіху в подальшому житті! У нас авторська програма викладання розроблена на основі 25-річного досвіду.

Розкрий таланти в НУ "ОЮА"!
Для того, щоб кожен студент Національного університету "Одеська юридична академія" мав можливість розвиватися не тільки в навчанні, але і в інших сферах, культурних і творчих, при університеті створений Центр культури, де студенти можуть проявити свої приховані таланти - акторські, вокальні, танцювальні.

Онлайн тест уровня английского
Друзья, в современном развивающемся мире, без знания английского сложно себе представить рост по карьерной лестнице в высокооплачиваемых компаниях. Особенно это касается IT компаний.


Автошколі:


Ви є представником автошколи Кропивницького, про яку ми не маємо інформації на порталі? Напишіть нам запит, а краще відразу скачайте форму на розміщення автошколи в Кропивницькому (Кіровограді) в загальний каталог. Не забудьте вказати у формі всі категорії, по яких проводиться навчання водінню у вашій автошколі.


Відвідувачу:


На даний час в розділі розміщені не всі автошколи Кропивницького, які проводять курси водіння. Якщо вам мало інформації для вибору підходящої автошколи, використовуйте додаткові джерела інформації - пошукові системи, газети з оголошеннями і поради знайомих.


Останні відгуки:

Автошкола ТОВ "Регіональний центр ДОПНВ" (ADR)
(29.10.2020, Ярослава)
Хочу выразить свою благодарность моим учителям Дахно Дмитрию Феодосеевичу и Михайлову Анатолию Ивано...

Автошкола "Віраж"
(28.10.2020, Юлия)
Училась в автошколе "Вираж" на Северной Салтовке. Спасибо за теорию Нестеренко В.И. Дальше...

ТОО "Автошкола Драйв"
(26.10.2020, Юлия)
Доброго вечора ,коли новий набір? І яка ціна на навчання ?...

Автошкола Форсаж
(26.10.2020, Адміністратор )
Добрий день! Ми не навчаємо на категорію В1....

Автошкола Форсаж
(26.10.2020, Світлана)
Доброго дня, зараз на який місяць можна записатися в групу для навчання на категорію В1???...