Шукаєте автошколи в Житомирі? Всі курси водіння, школи водійської майстерності та автокурси Житомира з відгуками відвідувачів


Автошколи України за містами

Новини порталу:

Розкрий таланти в НУ "ОЮА"!
Для того, щоб кожен студент Національного університету "Одеська юридична академія" мав можливість розвиватися не тільки в навчанні, але і в інших сферах, культурних і творчих, при університеті створений Центр культури, де студенти можуть проявити свої приховані таланти - акторські, вокальні, танцювальні.

Прийом електронних заяв на вступ до вишів на бакалавра розпочато!
НУ "ОЮА" твій пріоритет №1! Найпрестижніший ЗВО країни -Національний університет "Одеська юридична академія" чекає саме на тебе.

Набір на новий навчальний рік для школярів вже розпочато!
Не гайте часу та зробіть вклад в майбутнє Вашої дитини вже зараз. Адже знання мов – це нескінченні можливості та основа успіху в подальшому житті! У нас авторська програма викладання розроблена на основі 25-річного досвіду.


Автошколі:


Ви є представником автошколи Житомира, про яку ми не маємо інформації на порталі? Напишіть нам запит, а краще відразу скачайте форму на розміщення автошколи в Житомирі в загальний каталог. Не забудьте вказати у формі всі категорії, по яких проводиться навчання водінню у вашій автошколі.


Відвідувачу:


На даний час в розділі розміщені не всі автошколи Житомира, які проводять курси водіння. Якщо вам мало інформації для вибору підходящої автошколи, використовуйте додаткові джерела інформації - пошукові системи, газети з оголошеннями і поради знайомих.


Останні відгуки:

Автошкола "Реміз"
(20.09.2020, Худайшукур)
Я хочу учиться водительские права в Категория...

Автошкола Форсаж
(18.09.2020, Адміністратор)
Добрий день! Вартість навчання становить 4500грн. Навчання триває 10 тижнів, 3 рази на тиждень у в...

Автошкола "Скіф Плюс"
(17.09.2020, Катерина)
Замечательные люди работают в этой автошколе. Инструктор Мамай И.В.- бог теории и практики вообще. Э...

Миколаївська автошкола при УМВС
(17.09.2020, Татьяна)
Я ваш комментарий уже читала,но о другой автошколе.Вы везде так пишите?...

Автошкола "Буковина"
(16.09.2020, Артем)
Добрый день при школе есть мед осмотр?...