Шукаєте автошколи в Житомирі? Всі курси водіння, школи водійської майстерності та автокурси Житомира з відгуками відвідувачів


Автошколи України за містамиНовини порталу:

Мовна школа "Hi School" відкриває набір на другий семестр
Другий семестр! Набір розпочато! Навчання з кваліфікованими викладачами. Підготовка до ЗНО, ДПА а також IELTS, TOEFL. Ціни доступні для всіх та приємно вас здивують. Заняття індивідуальні, парні та у групах не більше 6 осіб. Заняття у зручний від роботи чи навчання час.

Оголошено набір на весінній семестр для дорослих!
Хочеш відкрити для себе нові можливості та впевнено почуватись у подорожах? Як завжди наші курси пропонують три мови на вибір: англійська, німецька, польська.

Розіграш від клавіатурного тренажера Ratatype: друкуй, щоб аж шкварчало!
Ratatype.ua — це зручний, простий і безкоштовний онлайн-тренажер друку для тих, хто хоче навчитися друкувати швидше. Нам доводиться багато друкувати: вдома, у школі, на роботі, і це забирає час, який можна присвятити іншим заняттям. Ratatype навчить друкувати набагато швидше.

Автошколі:


Ви є представником автошколи Житомира, про яку ми не маємо інформації на порталі? Напишіть нам запит, а краще відразу скачайте форму на розміщення автошколи в Житомирі в загальний каталог. Не забудьте вказати у формі всі категорії, по яких проводиться навчання водінню у вашій автошколі.


Відвідувачу:


На даний час в розділі розміщені не всі автошколи Житомира, які проводять курси водіння. Якщо вам мало інформації для вибору підходящої автошколи, використовуйте додаткові джерела інформації - пошукові системи, газети з оголошеннями і поради знайомих.


Останні відгуки:

Автошкола "Альбатрос-Транс"
(20.02.2020, Татьяна)
Тамара Сергеевна-прекраснейший человек и куратор. Она создает вид строгой женщины, но никогда не хам...

Автошкола "Taurus"
(19.02.2020, Артём )
Рекомендую эту автошколу! Все четко и по графику. Теория на уровне! Спасибо инструктору Евгению за...

Автошкола Форсаж
(18.02.2020, Адміністратор)
Добрий день! Вартість навчання становить 4500. грн. Навчання триває 9 тижнів, 3 рази на тиждень у ...

Автошкола Форсаж
(18.02.2020, Адмін)
Добрий день, немає даної категорії....

Автошкола Форсаж
(18.02.2020, Людмила)
Добрий день! Коли розпочнеться найближчий набір у групу?...