Робота в Миколаєві для студентів і школярів: свіжі вакансії з гнучким графіком роботи або на неповний робочий день, робота студентам в Миколаєві


Робота для студентів за містамиСтуденти НУ "ОЮА" можуть самостійно обирати дисципліни для вивчення
З початку нового навчального року в освітній програмі Національного університету "Одеська юридична академія" з'явилися вибіркові дисципліни.

Найсучасніший студентський кампус НУ "ОЮА"
Можна без перебільшення сказати, що матеріально-технічна база в Національному університеті "Одеська юридична академія" не має рівних в Україні. Велика увага приділяється розвитку практичних навичок у студентів.

Кращі світові викладачі тільки в НУ "ОЮА"!
Навчальний процес в університеті базується на оптимальному синтезі теорії і практики. Поряд з провідними теоретиками в галузі вітчизняної науки, в університеті викладають практикуючі юристи, журналісти, державні службовці.

Інноваційні освітні проекти в НУ "ОЮА"!
Майже 15 років тому в НУ "ОЮА" впроваджена унікальна програма - діють інноваційні освітні проекти - "Школа американського права" і "Школа права Європейського Союзу".

Чи знаєте ви, що...


Слова “бадьорість” і “чай” позначаються однаковими ієрогліфами в китайській мові.
Робота та навчання

Стоит ли совмещать работу и учебу?

В совмещении много преимуществ. Во-первых, вы получаете теоретические знания и нарабатываете практический опыт. Во-вторых, работа для студентов - это живые и реальные деньги.

Ну распечатайте листочек!

Считается, что студент училища, техникума, колледжа или университета на старших курсах должен работать. Ему желательно начинать думать о карьере и пытаться устроиться на работу для ...

Подрабатывали ли вы в вузе?

В свое время я хотела заниматься наукой и работать на кафедре. Я обратилась к нашим преподавателям с просьбой помочь мне начать научную деятельность - подсказать, какую тему можно выбрать.

Работа студенту - как искать?

Каждый студент в своей нелегкой жизни озабочен двумя вещами: как сдать сессию и где найти работу. И действительно, именно работа для студентов и вопрос сдачи сессии наиболее актуальны.

Робота для студентів: всі статті