В розділі «Танці Хмельницький» ви знайдете тренування в Хмельницькому за напрямами: латиноамериканські танці, класична хореографія, хіп-хоп


Всі спортивні закладиНовини порталу:

Весенние каникулы с MAP Games!
Формат, в котором еще никогда не проходили ни одни каникулы. 30 детей со всей Украины путешествуют по стране, выполняя различные задания. Победителей ждут шикарные призы - это камеры GoPro.

Cепаратисти знесли барельєф Стусу
У Донецьку представники самопроголошеної "ДНР" демонтували барельєф українському поетові Василю Стусу, який був розміщений на корпусі філологічного факультету Донецького національного університету.

Тройка самых привлекательных работодателей для студентов
Компания "Samsung Electronics Украина" вошла в ТОП-3 рейтинга самых привлекательных работодателей для студентов технических специальностей по версии компании Universum, специализирующейся на исследованиях в сфере брендинга.Чи знаєте ви, що...


Жінки-папуаси носять дітей у кольорових авоськах, ручки яких кріплять на своєму лобіВідвідувачу:


На поточний момент розділ«Танці в Хмельницькому» ще поповнюється новими спортивними секціями та клубами. Якщо ви знаєте про школу танців, секції або спортклуб, який проводить спортивні тренування в Хмельницькому, напишіть нам!

Спортивному закладу:


Ви проводите тренування за напрямом «Танці», але інформація про вас ще не додана в каталог? Напишіть нам про те, що ви проводите спортивні тренування в Хмельницькому або відразу скачайте форму на додавання інформації в каталог.