Курси 1С програмування на Parta.ua: курси 1С-програміста пропозиції від різних навчальних центрів зі зручним графіком навчання.


Курси 1С програмування за містами

Курси за напрямами:Новини порталу:

Відкриваємо набір на літній інтенсив і даруємо підручники для навчання!
"Накрилися" плани на літо? Не засмучуйся! Краще приходь на Summer Intensive і підготуйся до наступної відпустки.:)

Консультационный центр НУ "Одесская юридическая академия" уже начал свою роботу!
На базе университета открылся Консультационный центр помощи абитуриентам по созданию электронных кабинетов, регистрации и подаче документов.

Розпочато набір на онлайн курси підготовки до вступних іспитів та ЗНО
Національний університет "Одеська юридична академія" організовує онлайн курси підготовки.Чи знаєте ви, що...


Ему і кенгуру не можуть йти назад. З цієї причини вони потрапили на австралійський герб.
Відвідувачу:


В розділі «Курси 1С програмування» на Parta.ua розміщені далеко не всі навчальні центри, де є курси 1С-програміста. Якщо ви не зможете вибрати серед представленого списку підходящі курси 1с програмування, використовуйте додаткові джерела інформації: газети про освіту, пошукові системи і досвід знайомих.
Ви знаєте навчальний центр, який проводить курси 1с програмування, а інформації про нього у нас немає? Будь ласка, напишіть нам його назву і будь-які контактні дані і ми додамо ці курси 1с програмування в загальний каталог.


Учбовому центру:


Ви проводите курси 1с програмування, а інформації про вас в каталозі немає або вона застаріла? Потрібно це терміново виправити! Напишіть нам про те, що ви проводите курси 1с програмування або ж відразу скачайте форму на додавання інформації в каталог. Якщо ваш центр проводить не тільки курси 1с програмування, а й навчання по інших напрямках, обов'язково вкажіть весь список напрямків у формі додавання.