Курси португальської мови Житомир: для дітей, дорослих, вивчення мови в групах та індивідуально, курси бізнес-португальської мови в Житомирі


Курси португальської за містами

Останні коментарі:

Центр іноземних мов Лілії Хавалко "Престиж"
(20.01.2020, Prestige_Lviv)
Доброго дня, Наталя! Так в нас є групові заняття онлайн з англійської мови. Деталі за телефонами: 26...

Центр "Розумна Школа"
(20.01.2020, Катерина Федорівна)
Мені 61 рік.Навчалася я дуже давно.Зараз мусю їхати закордон до сина жити.Чи зможете мене навчити ан...

Мовна школа "EverBest"
(18.01.2020, Наталя )
Добрий день чи проводиться навчання в групах онлайн ...

Центр іноземних мов Лілії Хавалко "Престиж"
(18.01.2020, Наталя )
Доброго дня чи передбачено навчання онлайн у групах ...

Школа англійської мови "English Prime"
(17.01.2020, Вероника)
Это был мой первый опыт изучения английского в English Prime. К выбору школы я подошла с большой о...

Школа англійської мови "English Prime"
(17.01.2020, Анжеліка)
Задоволена своїм результатом після проходження цього рівня. Метод школи мені підходить, виконуюч...Відвідувачу:


У розділі «Курси португальської в Житомирі» на Parta.ua розміщені далеко не всі навчальні центри, де є навчання цій мові. Якщо ви не зможете вибрати серед представленого списку відповідні курси португальської в Житомирі, використовуйте додаткові джерела інформації: газети про освіту, пошукові системи і досвід знайомих.


Учбовому центру:


Ви проводите курси португальської в Житомирі, а інформації про вас в каталозі немає або вона застаріла? Потрібно це терміново виправити! Напишіть нам або ж відразу скачайте форму на додавання інформації в каталог. Якщо ваш центр проводить не тільки курси португальської, а й навчання іншим мовам, обов'язково вкажіть весь список напрямків у формі додавання.
Стоит ли отдавать ребенка в спортивную секцию?
Спорт – это то, что должно быть в жизни каждого человека с раннего детства. И если в профессиональную гимнастику или плаванье отдать ребенка решаются немногие родители, то любительские спортивные секции очень популярны. Что же выбрать – перспективный футбол или интеллектуальные шахматы?

На что обращать внимание при выборе центра обучения косметологии
Самое популярное сегодня направление в дополнительном образовании среди женщин - курсы косметологии. Как правильно выбрать учебный центр, где научат самым важным и современным косметологическим методикам и технологиям? Давайте разберемся.

Найращі курси іноземних мов саме для Вас на першій українській освітній виставці-фестивалі uSmart
Хочете багато подорожувати? Хочете багато заробляти? Хочете бути у складі керівництва міжнародних компаній? Хочете просто мати багато друзів по всьому світу? Перший крок на зустріч мріям – освоєння іноземних мов.

Почему стоит выбирать частные детские сады?
Присматривая детский сад, родители ищут заведение, где за малышом будут полноценно ухаживать, уделят ему максимум заботы и помогут всесторонне развиваться. Также неизбежно у пап и мам постает вопрос: выбрать частное или государственное дошкольное заведение? Давайте сравним достоинства и недостатки и тех, и других.

«Шекспір би плакав» або як не треба вчити англійську.
Зважаючи на різке зростання кількості шкіл та курсів іноземної мови за останні роки, складається враження, що англійська потрібна зараз всім і кожному. Але...

Курси іноземних мов: всі статті