Внешнее тестирование по украинскому языку и литературе: подготовка к ВНО от учебных центров Украины, курсы для успешной сдачи ВНО (Украинский язык и литература)

Голосіївський, Дарницький, Оболонський, Солом'янський район

Курси підготовки до
ЗНО та ДПА


Гарантія +50 балів до результату першого тестування на курсах

✔ Безкоштовна підтримка психолога
✔ Найкращі викладачі
✔ Гарантія результату
✔ Профорієнтаційні
тести

Вартість від 105 грн/год

(097) 045-8817, (063) 403-6417, (099) 229-0716
Чотири локації по Києву
brainup.kiev.ua


ВНО по украинскому языку и литературе по городамНовости портала:

Розкрий таланти в НУ "ОЮА"!
Для того, щоб кожен студент Національного університету "Одеська юридична академія" мав можливість розвиватися не тільки в навчанні, але і в інших сферах, культурних і творчих, при університеті створений Центр культури, де студенти можуть проявити свої приховані таланти - акторські, вокальні, танцювальні.

Прийом електронних заяв на вступ до вишів на бакалавра розпочато!
НУ "ОЮА" твій пріоритет №1! Найпрестижніший ЗВО країни -Національний університет "Одеська юридична академія" чекає саме на тебе.

Набір на новий навчальний рік для школярів вже розпочато!
Не гайте часу та зробіть вклад в майбутнє Вашої дитини вже зараз. Адже знання мов – це нескінченні можливості та основа успіху в подальшому житті! У нас авторська програма викладання розроблена на основі 25-річного досвіду.


Посетителю:


В разделе «Курсы по подготовке к ЗНО» на Parta.ua размещены далеко не все учебные центры, где есть углубленное изучение школьных предметов. Если вы не сможете выбрать среди представленного списка подходящие курсы ЗНО, используйте дополнительные источники информации: газеты по образованию, поисковые системы и опыт знакомых.


Курсам по ЗНО:


Вы проводите курсы по подготовке к ЗНО, а информации о вас в каталоге нет или она устаревшая? Нужно это срочно исправить! Напишите нам или же сразу скачайте форму на добавление информации по подготовке к внешнему независимому тестированию в каталог.

Знаете ли вы, что...


Южнотихоокеанский университет находится в совместном управлении сразу 12 стран.