Шукаєте хороші курси з підготовки до ЗНО в Сумах? Всі компанії, які пропонують допомогу в підготовці до тестів (Суми) з шкільних предметів

Голосіївський, Дарницький, Оболонський, Солом'янський район

Курси підготовки до
ЗНО та ДПА


Гарантія +50 балів до результату першого тестування на курсах

✔ Безкоштовна підтримка психолога
✔ Найкращі викладачі
✔ Гарантія результату
✔ Профорієнтаційні
тести

Вартість від 105 грн/год

(097) 045-8817, (063) 403-6417, (099) 229-0716
Чотири локації по Києву
brainup.kiev.ua


Підготовка до ЗНО за містами:Новини порталу:

Онлайн тест уровня английского
Друзья, в современном развивающемся мире, без знания английского сложно себе представить рост по карьерной лестнице в высокооплачиваемых компаниях. Особенно это касается IT компаний.

Розкрий таланти в НУ "ОЮА"!
Для того, щоб кожен студент Національного університету "Одеська юридична академія" мав можливість розвиватися не тільки в навчанні, але і в інших сферах, культурних і творчих, при університеті створений Центр культури, де студенти можуть проявити свої приховані таланти - акторські, вокальні, танцювальні.

Набір на новий навчальний рік для школярів вже розпочато!
Не гайте часу та зробіть вклад в майбутнє Вашої дитини вже зараз. Адже знання мов – це нескінченні можливості та основа успіху в подальшому житті! У нас авторська програма викладання розроблена на основі 25-річного досвіду.


Відвідувачу:


У розділі «Курси з підготовки до ЗНО» на Parta.ua розміщені далеко не всі навчальні центри, де є поглиблене вивчення шкільних предметів. Якщо ви не зможете вибрати серед представленого списку підходящі курси ЗНО, використовуйте додаткові джерела інформації: газети, пошукові системи і досвід знайомих.


Представникам курсів:


Ви проводите курси з підготовки до ЗНО, а інформації про вас в каталозі немає або вона застаріла? Потрібно це терміново виправити! Напишіть нам або ж відразу завантажте форму на розміщення інформації щодо підготовки до зовнішнього незалежного тестування в каталог.