Зовнішнє тестування з біології: підготовка до ЗНО від навчальних центрів України, курси для успішної здачі ЗНО (Біологія)


ЗНО з біології за містами



Новини порталу:

Весенние каникулы с MAP Games!
Формат, в котором еще никогда не проходили ни одни каникулы. 30 детей со всей Украины путешествуют по стране, выполняя различные задания. Победителей ждут шикарные призы - это камеры GoPro.

Cепаратисти знесли барельєф Стусу
У Донецьку представники самопроголошеної "ДНР" демонтували барельєф українському поетові Василю Стусу, який був розміщений на корпусі філологічного факультету Донецького національного університету.

Тройка самых привлекательных работодателей для студентов
Компания "Samsung Electronics Украина" вошла в ТОП-3 рейтинга самых привлекательных работодателей для студентов технических специальностей по версии компании Universum, специализирующейся на исследованиях в сфере брендинга.


Відвідувачу:


У розділі «Курси з підготовки до ЗНО» на Parta.ua розміщені далеко не всі навчальні центри, де є поглиблене вивчення шкільних предметів. Якщо ви не зможете вибрати серед представленого списку підходящі курси ЗНО, використовуйте додаткові джерела інформації: газети, пошукові системи і досвід знайомих.


Представникам курсів:


Ви проводите курси з підготовки до ЗНО, а інформації про вас в каталозі немає або вона застаріла? Потрібно це терміново виправити! Напишіть нам або ж відразу завантажте форму на розміщення інформації щодо підготовки до зовнішнього незалежного тестування в каталог.

Чи знаєте ви, що...


Озеро Байкал можна заповнити 94 такими водоймищами, як Азовське море.