Хмельницький національний університет

IV рівень акредитації, державна форма власності

Телефон/факс: (0382) 37-22-64, 33-74-96, 72-80-76
Сайт: www.tup.km.ua
Адреса: м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11
Відправити повідомлення



Інформація про вуз:
Місія діяльності Університету полягає у якісному задоволенні потреб населення в освітніх послугах найвищого рівня, забезпеченні підприємств, установ та організацій країни кваліфікованими кадрами, всебічному розвитку людини як особистості завдяки системному використанню в навчально-виховному процесі передових освітніх технологій.

Підготовку майбутніх фахівців здійснюють 6 інститутів, до складу яких входять 14 факультетів, що забезпечують навчання за 17 напрямками освітньо-кваліфікаційної підготовки, в тому числі: економіка і підприємництво, менеджмент, педагогічна освіта, мистецтво, екологія, прикладна математика, комп’ютерні науки, міжнародні відносини, філологія, інженерна механіка, радіотехніка, електронні апарати. Сьогодні в університеті за 38 спеціальністями навчається більше 14 тисяч студентів. Навчальний процес забезпечують 57 докторів наук, професорів, 340 кандидатів наук, доцентів.

У Хмельницькому національному університеті впроваджено ступеневу систему підготовки спеціалістів за освітньо-кваліфікаційними рівнями – бакалавр, спеціаліст, магістр. У рамках цієї системи функціонує п’ять навчально-наукових виробничих комплексів, до складу яких входять освітні заклади I-II рівня акредитації, загальноосвітні школи та підприємства. Університет є визнаним в Україні та за її межами науковим центром, у якому працюють більше 15-ти наукових шкіл, докторантура, аспірантура, вчені Ради із захисту докторських та кандидатських дисертацій.

У вузі присутні: безкоштовне навчання, платне навчання, гуртожитки, аспірантура, магістратура, післядипломне навчання

Форми навчання:
- денна;
- заочна;
- дистанційна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів:
- бакалавр;
- спеціаліст;
- магістр.

Перелік факультетів:
- економічний;
- бізнесу;
- менеджменту;
- гуманітарно-педагогічний;
- міжнародних відносин;
- інженерної механіки;
- прикладної математики та комп'ютерних технологій;
- технологій і дизайну;
- телекомунікаційних систем;
- комп'ютерних систем та програмування.

Інформація для абітурієнта


Наявність підготовчих курсів для вступу:
Є підготовче відділення. Випускники відділення користуються всіма пільгами, передбаченими правилами прийому до вищих навчальних закладів.

Навчальний рік на ПВ розпочинається для слухачів вечірньої форми навчання – 16 жовтня, заочної форми навчання – 1 листопада. Термін навчання – 9 місяців. Навчальний план містить дисципліни, з яких проводяться вступні іспити. Слухачі користуються бібліотекою університету, навчальними лабораторіями, іногородні забезпечуються гуртожитком.

Додаткова інформація:
При вступі на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки бакалавра денної, заочної (дистанційної) форми за державним замовленням і пільговими довгостроковими кредитами та на місця, що фінансуються за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб, вступники проходять конкурсний відбір на основі сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти з відповідних для кожного напряму підготовки дисциплін:
- математика, українська мова і література - для напрямів підготовки "Інженерна механіка", "Машинобудування", "Електромеханіка", "Зварювання", "Комп’ютерні науки", "Програмна інженерія", "Прикладна математика", "Інформатика", "Комп’ютерна інженерія", "Радіотехніка", "Радіоелектронні апарати", "Телекомунікації", "Технологія виробів легкої промисловості", "Хімічна технологія", "Економічна кібернетика", "Економіка підприємства", "Управління персоналом і економіка праці", "Маркетинг", "Фінанси і кредит", "Облік і аудит" та "Менеджмент";

- українська мова і література, історія України - для напряму підготовки "Філологія (Українська мова і література)";

- історія України, українська мова і література - для напрямів підготовки "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування", "Соціальна робота", "Соціальна педагогіка", "Професійна освіта", "Технологічна освіта", "Практична психологія".

З урахуванням специфіки умов прийому на напрям підготовки "Здоров'я людини" конкурсний відбір вступників проводиться після медичного огляду на основі іспиту з оцінки рівня їх фізичної підготовки та сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти з історії України та української мови і літератури.

З урахуванням специфіки умов прийому на напрям підготовки "Дизайн" конкурсний відбір вступників проводиться на основі творчого конкурсу з малюнку і живопису та сертифікату Українського центру оцінювання якості освіти з української мови і літератури.

Конкурсний відбір вступників на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки бакалавра на напрями підготовки "Філологія (Англійська мова і література)", "Філологія (Переклад)", "Міжнародні відносини" проводиться на основі тестування з англійської мови та сертифікату Українського центру оцінювання якості освіти з української мови і літератури.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Хмельницькому, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.




Відгуки користувачів: Хмельницький національний університет



запитання вузу
Ярик11
18 травня 2010, 17:32 #

какие экзамены нужно сдавать на факультет международных отношений и сколько стоит год обучения

запитання вузу
Льоша_КрАЗ_97
12 травня 2011, 13:57 #

які екзамени потрібно для вступу на факультет
- інженерної механіки;
- міжнародних відносин?

відгук про вуз
kafedrashv
21 квітня 2013, 09:20 #

Запрошуємо на навчання!
Кафедра технології і конструювання швейних виробів
Хмельницького нацiонального унiверситету
Вступаємо http/vk.com/kafedrashv
http/kafedrashv.at.ua/

відгук про вуз
kafedrashv
21 квітня 2015, 14:13 #

tksv.khnu.km.ua

відгук про вуз
vovikk111
28 квітня 2013, 21:21 #

Я студент ФПКТС
і хотів би відмітити наступне:
1. Дуже низький рівень підготовки викладачів(дають поверхневі знання та матеріал, які спокійно можна найти в вікіпедії)
2. Низькі вимоги до навчання.
3.Не обладнаність технічних лабораторій, тому все виконується на комп"ютерах вдома, а реальні вимірбвальні прилади стоять як музейні експонати.
4. Погані умови для навчання (обдерті парти,вимірювальні прилади не працюють бо дуже старі, відсутність мультимедійних засобів - все пояснюється на дошці крейдою)
Також дуже дошкуляє відсоткова система оцінок: на одну академічну групу дозволяється отримати 10% п"ятірок, близько 20% четвірок, це ввели для того щоб регулювати кількість студентів які отримують стипендію, якщо ж група виходить за ці рамки то студентів починають "валити"
я б хотів порекомендувати цей університет тим хто не планує докладати будь яких зусиль до навчання,за гроші тут можна здати все, ціни коливаються в межах 350 грн за предмет, що є не дорого. Студентів, які вирішують питання з навчанням за допомогою грошей тут дуже люблять, іх не вигонять і не "валять" зі стипендії.

відгук про вуз
злой первак
10 лютого 2014, 19:02 #

Поступил на дистанционное обучение. Мрак. Он-лайн система не работает в большинстве современных браузеров, оцифрованной литературы по большинству предметов попросту нету. Некоторые предметы предполагают использование пиратских версий дорогостоящих программ (AutoCAD). Он-лайн курсы поерхностные и неполные.

По сути все дистанционное обучение нацелено на выкачивание денег и "решение" зачетом, контрольных и экзаменов за бабло.

Хотел получить знания с помощью литературных и методических ресурсов ХНУ - по факту имею перспективу получить бумажку за Н-ную сумму денег, которой в будущем можно только подтереться.

КРАЙНЕ не советую. Поступайте лучше в Киев или Львов.

запитання вузу
Юлия
08 червня 2014, 13:45 #

Хочу отримати більше інформації про факультет "технологій і дизайну", вимоги до вступу. отримую в 2014році диплом за спеціальністю "швачка- кравець" від Заболотненського ВПУ №31. Чи є у мене можливість продовжити навчання в університеті, та отримати спеціальність " дизайнер одягу"?

відгук про вуз
Наталія
10 травня 2016, 12:42 #

Коли приймаються документи?

відгук про вуз
Оля
11 жовтня 2016, 19:29 #

Які придмети потрібно здавати щоб поступити на факультет - технологій і дизайну?

відгук про вуз
Олег
24 листопада 2016, 21:29 #

я навчаюся уже другий рік у цьому вузі деякі придмети просто неможливо здати щоб не заплатити ,деякі викладачі просто жахливо тиснуть на психіку та принижують гідність студента ,курупція просто жахлива ....

відгук про вуз
студент
23 березня 2017, 20:01 #

Дуже багато корумпованих викладачів, практично всі, тільки одні прямо вимагають кошти, інших треба рішати через когось. Самі викладачі визнають, що "ваш диплом нікому не потрібен", а університет не дає знань(хоча б таких як у Вінниці, наприклад, це зі слів вмкладачки). в мене таке враження, що це пародія на університет. Мені в школі кращі знання давали. Тут ви, і ваші знання нікому не потрібні. Викладачам просто пофіг на вас, не людське ставлення, а коли мені говорять, що "ви майбутні керівники", таке враження, що з нас знущаються.
Підсумовуючи, це РАЙ для тих, кого мама відправила отримувати диплом, і просто ПЕКЛО для тих, хто прагне чогось досягти в цьому житті. Хоча все у ваших руках, і хочеться вірити, що диплом ХНУ - це ще не вирок. P.S Бачення діючого студента.
Надіюсть, це хтось побачить із структури університету, і зробить відповідні висновки. ТАК ДАЛІ ТРИВАТИ НЕ МОЖЕ!!!

відгук про вуз
Іван
29 травня 2017, 17:21 #

Викладач ХХХ (кафедра економіки) найбільш цинічна людина університету. З одного боку отримує всякі грамоти від керівництва ХНУ, з іншого "гребе бабло лопатою", дуже хитра і вибудовує навчальний процес зі свого предмету таким чином, щоб усі студенти групи платили, так воно і виходить, платять і двієчники і відмінники. БРАВО ХХХ - ідеальна схема для отримання хабарів, ПОЗОР адміністрації вузу і кафедри за байдужість до цієї "оборутки". Ось такі у нас проФФесора і доктора економічних наук.
Людина без моральних засад та принципів, отримати таку кваліфікацію задля викачки коштів зі студентів. Таким людям не місце у вищій освіті.

запитання вузу
Игорь
16 лютого 2018, 09:44 #

Здравствуйте. Вопрос состоит в следующем: если можно, то как оформить возврат денег за учебу для ребенка из многодетной семьи (мать разведена)

відгук про вуз
Себастьян
13 травня 2020, 20:05 #

Здрасьте 😉 а ребенок получил высшее образование?


Додати коментар ↑ на початок


Вузи (ВНЗ), університети в Хмельницькому


- Хмельницька філія Донецького національного університету імені Василя Стуса «ДонНУ-Поділля»

- Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

- Подільський державний аграрно-технічний університет

- Хмельницький національний університет

- Хмельницький університет управління та права

- Приватний вищий навчальний заклад "Хмельницький економічний університет"

- Хмельницький інститут соціальних технологій Міжнародного університету розвитку людини "Україна"

Якщо ви, перебуваючи ще в  дитячому садку Хмельницького, були впевнені, що навчання інших спеціалізацій - це ваше на 100 %, то Хмельницький національний університет ідеально підійде для реалізації дитячої мрії. Але всім відомо, що в Хмельницький національний університет не поступиш, не маючи повної шкільної освіти. Для початку потрібно пройти етап школи Хмельницького, потім можна поступити отримати атестат гімназії чи ліцею і тільки після цього вибирати вуз в Хмельницькому за бажаною спеціальністю.