Національний лісотехнічний університет України
Телефон/факс: (032) 237-8819, (032) 239-2715, (067) 370-2312
Сайт:
Адреса: м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 105, к. 107 (приймальна комісія)
![]() |
Відправити повідомлення |
В університеті навчається понад 6000 студентів. На 32 кафедрах працюють понад 370 кваліфікованих викладачів. Заслужені працівники народної освіти України, лауреати Державних премій України, члени-кореспонденти НАН України, доктори наук, професори, доценти.
У вузі присутні: безкоштовне навчання, платне навчання, гуртожитки, військова кафедра, аспірантура, магістратура, післядипломне навчання
Форми навчання:
- денна;
- заочна;
- екстернат
Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів:
- бакалавр;
- спеціаліст;
- магістр.
Перелік факультетів:
- економічний;
- технологічний;
- лісомеханічний;
- лісогосподарський;
- заочний;
- інститут екологічної економіки
Інформація для абітурієнта
Наявність підготовчих курсів для вступу:
Термін підготовки:
- 4 міс.
- 6 міс.
- 8 міс.
Додаткова інформація:
Для вступу необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів:
- українська мова та література;
- математика.
Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу у Львові, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Відгуки користувачів: Національний лісотехнічний університет України

Навчався в НЛТУ, закінчив магістратуру. На мій погляд один із найкорумпованіших закладів у Львов.і Існуе приказка: "Лисотех страна чудес денег нет и ты исчез" Все купляється і продается, продають леть не дипломи.....рай для тих кому потрібен папірець про вищу освіту.....

Все Вы так говорите, что все покупается и продается, еслинет знаний, даже о таких деревьях, как тут: [url=http/in-forrest.info/] Все про таварин та рослин[/url], то приходится платить, чтобы диплом выдали и годы обучения не пропали.

Vitalik7. Я зрозумів, що ти навчався в магістратурі НЛТУ на всіх спеціальностях, якщо ні, то не бреши про НЛТУ. До речі погляд у тее викривлений і його треба вирівнювати.
Я також навчався в НЛТУ України - не заплатив жодного хабара, отримав фахову освіту і цілком задоволений навчанням.
Nadja08. Цікаво, а скільки університетів в Україні ви закінчили, що робите такі серйозні висновки? Напишіть хоч прізвища викладачів, які не поставили вам оцінки, коли ви знали на п'ять! Так буде справедливіше, ніж звинувачувати всіх!

Брехня! Я сам закінчив цей ВУЗ без всяких взяток. Якщо маєш клепку в голові закінчиш без взяток, але попотіти треба. Хотів поступати в політех але знайомий відмовив і дякую йому, що відмовив. О там корупція, знаєш чи незнаєш всеодно платиш.

Нічого подібного, знаєш на пять чи не знаєш взагалі це нікого не цікавить, всерівно треба платити. Більш корумпованих університеті в Україні немає!!!!

шановни викладачи,бийтеся бога! пам'ятайте Майдан 2014!не вимагайте хабарив!не виховуйте нових корупционерив!

Закінчила бакалавра за напрямом "Дизайн". Хабарництво є всюди, але ти вибираєш платити чи ні. За 4 роки жодного разу не давала хабара. Якщо ти вчишся, ходиш на пари і не поводиш себе по хамськи - то зазвичай, ставлення нормальне і оцінки хороші.
На рахунок того чи варто іти на дизайн - рішення за вами. Проте. є багато мінусів :
- застаріла матеріально - технічна база( навіть древня);
- прикро говорити - але "совок" НЛТУУ ще не покинув((
- програми, необхідні для дизайну - візуалізації не вчать, хочеш щось знати - вчися сам, відеоуроки, курси, самоосвіта;
- на кафедрі дизайну все дужееее старе, викладачам вже потрібно на пенсію, вони не ідуть в ногу з часом- хоча ставлення непогане, ідуть на зустріч, якщо ти не встиг щось зробити, намалювати, є повторні перегляди.
Одним словом - щоб тебе вигнали треба ще постаратися.
Загальне враження : нормально, хабарництво НЕ процвітає.
Додати коментар | ↑ на початок |