Робота у Вінниці для студентів і школярів: свіжі вакансії з гнучким графіком роботи або на неповний робочий день, робота студентам у Вінниці


Робота для студентів за містамиУнікальна програма академічної мобільності в НУ "ОЮА"
Навіть при великому бажанні, не всі можуть з певних причин залишити сім'ю, рідний дім і переїхати на навчання в інше місто чи регіон. Не біда! Передбачено і це.

Обирай точку світу з НУ "ОЮА"
Щороку понад дві тисячі студентів, аспірантів і викладачів університету виїжджають на навчання і професійні стажування в кращі університети Європи та США.

НУ "ОЮА" - працевлаштування гарантовано!
Університет тісно співпрацює з державними органами та органами місцевого самоврядування, а також з провідними юридичними фірмами міста Одеси. Як результат - всі випускники успішно працевлаштовуються за обраною спеціальністю.

Світові новації - в освітньому процесі в НУ "ОЮА"!
В Національному університеті «Одеська юридична академія» в навчальний процес активно впроваджуються новітні інноваційні технології та технічні досягнення

Чи знаєте ви, що...


Більше 70 мов використовують (або використовували) алфавіт на основі кирилиці
Робота та навчання

Стоит ли совмещать работу и учебу?

В совмещении много преимуществ. Во-первых, вы получаете теоретические знания и нарабатываете практический опыт. Во-вторых, работа для студентов - это живые и реальные деньги.

Ну распечатайте листочек!

Считается, что студент училища, техникума, колледжа или университета на старших курсах должен работать. Ему желательно начинать думать о карьере и пытаться устроиться на работу для ...

Подрабатывали ли вы в вузе?

В свое время я хотела заниматься наукой и работать на кафедре. Я обратилась к нашим преподавателям с просьбой помочь мне начать научную деятельность - подсказать, какую тему можно выбрать.

Работа студенту - как искать?

Каждый студент в своей нелегкой жизни озабочен двумя вещами: как сдать сессию и где найти работу. И действительно, именно работа для студентов и вопрос сдачи сессии наиболее актуальны.

Робота для студентів: всі статті