Робота в Луганську для студентів і школярів: свіжі вакансії з гнучким графіком роботи або на неповний робочий день, робота студентам в Луганську


Робота для студентів за містамиСтуденти НУ "ОЮА" можуть самостійно обирати дисципліни для вивчення
З початку нового навчального року в освітній програмі Національного університету "Одеська юридична академія" з'явилися вибіркові дисципліни.

Найсучасніший студентський кампус НУ "ОЮА"
Можна без перебільшення сказати, що матеріально-технічна база в Національному університеті "Одеська юридична академія" не має рівних в Україні. Велика увага приділяється розвитку практичних навичок у студентів.

Кращі світові викладачі тільки в НУ "ОЮА"!
Навчальний процес в університеті базується на оптимальному синтезі теорії і практики. Поряд з провідними теоретиками в галузі вітчизняної науки, в університеті викладають практикуючі юристи, журналісти, державні службовці.

Інноваційні освітні проекти в НУ "ОЮА"!
Майже 15 років тому в НУ "ОЮА" впроваджена унікальна програма - діють інноваційні освітні проекти - "Школа американського права" і "Школа права Європейського Союзу".

Чи знаєте ви, що...


Грецький не був першим алфавітом (першим вважається фінікійський), але був першою упорядкованою та зручною системою запису звуків, що виник ще за 800 років до н.е.
Робота та навчання

Стоит ли совмещать работу и учебу?

В совмещении много преимуществ. Во-первых, вы получаете теоретические знания и нарабатываете практический опыт. Во-вторых, работа для студентов - это живые и реальные деньги.

Ну распечатайте листочек!

Считается, что студент училища, техникума, колледжа или университета на старших курсах должен работать. Ему желательно начинать думать о карьере и пытаться устроиться на работу для ...

Подрабатывали ли вы в вузе?

В свое время я хотела заниматься наукой и работать на кафедре. Я обратилась к нашим преподавателям с просьбой помочь мне начать научную деятельность - подсказать, какую тему можно выбрать.

Работа студенту - как искать?

Каждый студент в своей нелегкой жизни озабочен двумя вещами: как сдать сессию и где найти работу. И действительно, именно работа для студентов и вопрос сдачи сессии наиболее актуальны.

Робота для студентів: всі статті