Вам потрібно знайти курсове навчання інструктора? Курси інструкторів в Одесі, які пропонують цей напрям навчання


Курси інструкторів за містами

КУРСЫ ДЛЯ ВЗРОСЛЫХ И ДЕТЕЙ

КИНОМАСТЕРСКАЯ
Режиссура и операторское искусство

АКТЕРСКОЕ МАСТЕРСТВО
Актер театра и кино

ТЕЛЕЖУРНАЛИСТИКА
Курс для тех, кто мечтает работать на телевиденье

ОРАТОРСКОЕ ИСКУССТВО
Обучение искусству владение словом и самим собой

ПОДГОТОВИТЕЛЬНЫЕ КУРСЫ
в университет им. И. К. Карпенко-Карого (КНУТКТ)

Одесса, Одесская киностудия
(048) 709-3113, (063) 638-2256
www.artmax-school.com.ua


Курси в Одесі за напрямами:Новини порталу:

Каникулы в Лондоне
Каникулы в Англии 2019 – бронируйте групповую поездку по ценам 2018! Образовательное агентство "Старт Плюс" приглашает на групповую поездку в Лондон в июле 2019. Забронируйте место сейчас по специальной цене.

Запрошуємо на лінтенсив з англійської, німецької або польської мови
Протягом інтенсиву ти зможеш підвищити свої знання мови на цілий рівень. "Refresh your language" ідеально підходить тобі, якщо ти хочеш вивчити мову швидко і продуктивно!

JAMM делает значимый шаг в направлении ранней профориентации подростков
JAMM - организация, вовлеченная во многие благотворительные проекты, - видит счастливое профессиональное будущее наших детей, как успешное сочетание двух факторов: возможности самореализации и возможности финансово самостоятельно обеспечивать себя в будущем.Відвідувачу:


В розділі «Курси інструкторів в Одесі» на Parta.ua розміщені далеко не всі навчальні центри, де є курсове навчання інструктора. Якщо ви не зможете вибрати серед представленого списку підходящі курси інструкторів, використовуйте додаткові джерела інформації: газети про освіту, пошукові системи і досвід знайомих.
Ви знаєте навчальний центр, який проводить курси інструкторів в Одесі, а інформації про нього у нас немає? Будь ласка, напишіть нам його назву і будь-які контактні дані і ми додамо ці курси інструкторів в загальний каталог.


Учбовому центру:


Ви проводите курси інструкторів в Одесі, а інформації про вас в каталозі немає або вона застаріла? Потрібно це терміново виправити! Напишіть нам про те, що ви проводите курси інструкторів в Одесі або ж відразу скачайте форму на додавання інформації в каталог. Якщо ваш центр проводить не тільки курси інструкторів, а й навчання за іншими напрямами, обов'язково вкажіть весь список напрямків у формі додавання.