Курси архітектурного проектування на Parta.ua: навчання проектуванню, курси Archicad пропозиції від різних навчальних центрів зі зручним графіком навчання.


Курси архітектурного проектування за містами

Курси за напрямами:Новини порталу:

Розпочато набір на онлайн курси підготовки до вступних іспитів та ЗНО
Національний університет "Одеська юридична академія" організовує онлайн курси підготовки.

Консультационный центр НУ "Одесская юридическая академия" уже начал свою роботу!
На базе университета открылся Консультационный центр помощи абитуриентам по созданию электронных кабинетов, регистрации и подаче документов.

Відкриваємо набір на літній інтенсив і даруємо підручники для навчання!
"Накрилися" плани на літо? Не засмучуйся! Краще приходь на Summer Intensive і підготуйся до наступної відпустки.:)Чи знаєте ви, що...


У китайській мові звуки “р” і “л” не розрізняються
Відвідувачу:


В розділі «Курси архітектурного проектування» на Parta.ua розміщені далеко не всі навчальні центри, де є навчання проектуванню, курси Archicad. Якщо ви не зможете вибрати серед представленого списку підходящі курси архітектурного проектування, використовуйте додаткові джерела інформації: газети про освіту, пошукові системи і досвід знайомих.
Ви знаєте навчальний центр, який проводить курси архітектурного проектування, а інформації про нього у нас немає? Будь ласка, напишіть нам його назву і будь-які контактні дані і ми додамо ці курси архітектурного проектування в загальний каталог.


Учбовому центру:


Ви проводите курси архітектурного проектування, а інформації про вас в каталозі немає або вона застаріла? Потрібно це терміново виправити! Напишіть нам про те, що ви проводите курси архітектурного проектування або ж відразу скачайте форму на додавання інформації в каталог. Якщо ваш центр проводить не тільки курси архітектурного проектування, а й навчання по інших напрямках, обов'язково вкажіть весь список напрямків у формі додавання.