Вам потрібно знайти навчання менеджерів, управлінців? Курси менеджера в Донецьку, які пропонують цей напрям навчання


Курси менеджера за містамиИНДИВИДУАЛЬНОЕ ОБУЧЕНИЕ!

БОЛЬШЕ СТА НАПРАВЛЕНИЙ КУРСОВ:
- компьютерные курсы;
- бухгалтерские курсы;
- офисные курсы;
- курсы массажа;
- курсы создания сайтов;
- курсы повышения квалификации;
- школа красоты и пр.

ПОМОЩЬ С ТРУДОУСТРОЙСТВОМ!
Донецк, ул. 50 лет СССР, 158а
(062) 304-3111, (050) 994-0615, (093) 778-8595
www.kursy-dn.com


Курси в Донецьку за напрямами:Новини порталу:

Мовна школа "Hi School" відкриває набір на другий семестр
Другий семестр! Набір розпочато! Навчання з кваліфікованими викладачами. Підготовка до ЗНО, ДПА а також IELTS, TOEFL. Ціни доступні для всіх та приємно вас здивують. Заняття індивідуальні, парні та у групах не більше 6 осіб. Заняття у зручний від роботи чи навчання час.

Оголошено набір на весінній семестр для дорослих!
Хочеш відкрити для себе нові можливості та впевнено почуватись у подорожах? Як завжди наші курси пропонують три мови на вибір: англійська, німецька, польська.Відвідувачу:


В розділі «Курси менеджера в Донецьку» на Parta.ua розміщені далеко не всі навчальні центри, де є навчання менеджерів, управлінців. Якщо ви не зможете вибрати серед представленого списку підходящі курси менеджера, використовуйте додаткові джерела інформації: газети про освіту, пошукові системи і досвід знайомих.
Ви знаєте навчальний центр, який проводить курси менеджера в Донецьку, а інформації про нього у нас немає? Будь ласка, напишіть нам його назву і будь-які контактні дані і ми додамо ці курси менеджера в загальний каталог.


Учбовому центру:


Ви проводите курси менеджера в Донецьку, а інформації про вас в каталозі немає або вона застаріла? Потрібно це терміново виправити! Напишіть нам про те, що ви проводите курси менеджера в Донецьку або ж відразу скачайте форму на додавання інформації в каталог. Якщо ваш центр проводить не тільки курси менеджера, а й навчання за іншими напрямами, обов'язково вкажіть весь список напрямків у формі додавання.