Курси менеджера проектів на Parta.ua: навчання проджект-менеджерів пропозиції від різних навчальних центрів зі зручним графіком навчання.


Курси менеджера проектів за містами

Курси за напрямами:Новини порталу:

Запрошуємо на лінтенсив з англійської, німецької або польської мови
Протягом інтенсиву ти зможеш підвищити свої знання мови на цілий рівень. "Refresh your language" ідеально підходить тобі, якщо ти хочеш вивчити мову швидко і продуктивно!

JAMM делает значимый шаг в направлении ранней профориентации подростков
JAMM - организация, вовлеченная во многие благотворительные проекты, - видит счастливое профессиональное будущее наших детей, как успешное сочетание двух факторов: возможности самореализации и возможности финансово самостоятельно обеспечивать себя в будущем.

Каникулы в Лондоне
Каникулы в Англии 2019 – бронируйте групповую поездку по ценам 2018! Образовательное агентство "Старт Плюс" приглашает на групповую поездку в Лондон в июле 2019. Забронируйте место сейчас по специальной цене.Чи знаєте ви, що...


Парламент Великобританії й досі видає свої акти на телячій шкірі.
Відвідувачу:


В розділі «Курси менеджера проектів» на Parta.ua розміщені далеко не всі навчальні центри, де є навчання проджект-менеджерів. Якщо ви не зможете вибрати серед представленого списку підходящі курси менеджера проектів, використовуйте додаткові джерела інформації: газети про освіту, пошукові системи і досвід знайомих.
Ви знаєте навчальний центр, який проводить курси менеджера проектів, а інформації про нього у нас немає? Будь ласка, напишіть нам його назву і будь-які контактні дані і ми додамо ці курси менеджера проектів в загальний каталог.


Учбовому центру:


Ви проводите курси менеджера проектів, а інформації про вас в каталозі немає або вона застаріла? Потрібно це терміново виправити! Напишіть нам про те, що ви проводите курси менеджера проектів або ж відразу скачайте форму на додавання інформації в каталог. Якщо ваш центр проводить не тільки курси менеджера проектів, а й навчання по інших напрямках, обов'язково вкажіть весь список напрямків у формі додавання.