Курси кошторисників на Parta.ua: навчання кошторисній справі, складання кошторисів пропозиції від різних навчальних центрів зі зручним графіком навчання.


Курси кошторисників за містами

Курси за напрямами:Новини порталу:

Оголошено набір на весінній семестр для дорослих!
Хочеш відкрити для себе нові можливості та впевнено почуватись у подорожах? Як завжди наші курси пропонують три мови на вибір: англійська, німецька, польська.

Розіграш від клавіатурного тренажера Ratatype: друкуй, щоб аж шкварчало!
Ratatype.ua — це зручний, простий і безкоштовний онлайн-тренажер друку для тих, хто хоче навчитися друкувати швидше. Нам доводиться багато друкувати: вдома, у школі, на роботі, і це забирає час, який можна присвятити іншим заняттям. Ratatype навчить друкувати набагато швидше.

Мовна школа "Hi School" відкриває набір на другий семестр
Другий семестр! Набір розпочато! Навчання з кваліфікованими викладачами. Підготовка до ЗНО, ДПА а також IELTS, TOEFL. Ціни доступні для всіх та приємно вас здивують. Заняття індивідуальні, парні та у групах не більше 6 осіб. Заняття у зручний від роботи чи навчання час.Чи знаєте ви, що...


Автор першої Конституції в світі – український політичний і громадський діяч Пилип Орлик.
Відвідувачу:


В розділі «Курси кошторисників» на Parta.ua розміщені далеко не всі навчальні центри, де є навчання кошторисній справі, складання кошторисів. Якщо ви не зможете вибрати серед представленого списку підходящі курси кошторисників, використовуйте додаткові джерела інформації: газети про освіту, пошукові системи і досвід знайомих.
Ви знаєте навчальний центр, який проводить курси кошторисників, а інформації про нього у нас немає? Будь ласка, напишіть нам його назву і будь-які контактні дані і ми додамо ці курси кошторисників в загальний каталог.


Учбовому центру:


Ви проводите курси кошторисників, а інформації про вас в каталозі немає або вона застаріла? Потрібно це терміново виправити! Напишіть нам про те, що ви проводите курси кошторисників або ж відразу скачайте форму на додавання інформації в каталог. Якщо ваш центр проводить не тільки курси кошторисників, а й навчання по інших напрямках, обов'язково вкажіть весь список напрямків у формі додавання.