Курси стилю на Parta.ua: курси стилю та іміджу, уроки моди пропозиції від різних навчальних центрів зі зручним графіком навчання.


Курси стилю за містами

Курси за напрямами:Новини порталу:

Здійсни стрибок у креативну спільноту!
Publicis Groupe Ukraine запрошує молодих креаторів взяти участь у Power of Young. Твій проект - Творчий? Унікальний? Технологічний? Тоді він для Power of Young!

Открыт набор в образовательный центр "Best Repetitor"
Выпускники образовательного центра BestRepetitor получают высокие оценки в школе и успешно проходят ВНО. Мы помогаем детям поступать в самые престижные университеты в Украине и за границей.

Відкрито набір на 2019/20-й навчальний рік ДЛЯ ШКОЛЯРІВ!
Кажуть, що мови краще засвоюються, якщо починати вивчати їх з дитинства. Саме тому запрошуємо школярів вивчати мови на наших курсах вже з 6 років!Чи знаєте ви, що...


Для того, щоб вимовити одне слово, приходить в рух 72 м'язи.
Відвідувачу:


В розділі «Курси стилю» на Parta.ua розміщені далеко не всі навчальні центри, де є курси стилю та іміджу, уроки моди. Якщо ви не зможете вибрати серед представленого списку підходящі курси стилю, використовуйте додаткові джерела інформації: газети про освіту, пошукові системи і досвід знайомих.
Ви знаєте навчальний центр, який проводить курси стилю, а інформації про нього у нас немає? Будь ласка, напишіть нам його назву і будь-які контактні дані і ми додамо ці курси стилю в загальний каталог.


Учбовому центру:


Ви проводите курси стилю, а інформації про вас в каталозі немає або вона застаріла? Потрібно це терміново виправити! Напишіть нам про те, що ви проводите курси стилю або ж відразу скачайте форму на додавання інформації в каталог. Якщо ваш центр проводить не тільки курси стилю, а й навчання по інших напрямках, обов'язково вкажіть весь список напрямків у формі додавання.