В разделе «Красота, здоровье» вы найдете курсы парикмахеров, визажа, косметолога, медицинские курсы и другое обучение во Львове.


Курсы во Львове по направлениямСтудія Краси
Наталії Кульчицької:
навчання манікюру, педикюру,
нарощення та роспису нігтів,
курс нарощування вій.
Львів, вул. Дудаєва, 15, 4. пов.
(097) 749-1376, (066) 920-8403,
(096) 543-9033, (093) 253-4846

дізнатися більше →Курсы профессий по городамНовости портала:

Розіграш від клавіатурного тренажера Ratatype: друкуй, щоб аж шкварчало!
Ratatype.ua — це зручний, простий і безкоштовний онлайн-тренажер друку для тих, хто хоче навчитися друкувати швидше. Нам доводиться багато друкувати: вдома, у школі, на роботі, і це забирає час, який можна присвятити іншим заняттям. Ratatype навчить друкувати набагато швидше.

Оголошено набір на весінній семестр для дорослих!
Хочеш відкрити для себе нові можливості та впевнено почуватись у подорожах? Як завжди наші курси пропонують три мови на вибір: англійська, німецька, польська.

Мовна школа "Hi School" відкриває набір на другий семестр
Другий семестр! Набір розпочато! Навчання з кваліфікованими викладачами. Підготовка до ЗНО, ДПА а також IELTS, TOEFL. Ціни доступні для всіх та приємно вас здивують. Заняття індивідуальні, парні та у групах не більше 6 осіб. Заняття у зручний від роботи чи навчання час.Знаете ли вы, что...


Ни один художник с мировым именем не писал так много автопортретов, как Рубенс. Он оставил после себя более 90 автопортретовПосетителю:


В разделе «Красота, здоровье - курсы во Львове» на Parta.ua размещены далеко не все учебные центры, где преподается это направление. Если вы не сможете выбрать среди представленного списка подходящие курсы, используйте дополнительные источники информации: газеты по образованию, поисковые системы и опыт знакомых.

Учебному центру:


Вы проводите курсовую подготовку по направлению "Красота, здоровье", а информации о вас в каталоге нет или она устаревшая? Нужно это срочно исправить! Напишите нам о том, что вы проводите курсы во Львове или же сразу скачайте форму на добавление информации в каталог.