Автошкола "Актив Драйв"

Адрес: г. Хмельницкий, ул. Каменецкая, 17 (5 этаж ТРЦ "Квартал")
Телефон: (096) 188-0880, (068) 198-4138
  Автошкола в Хмельницком
 
Отправить сообщение


Школа, которая смело сочетает профессиональное и качественное обучение:
- доступные цены (возможна оплата по частям);
- абсолютная безопасность (современные и надежные автомобили);
- консультации высококвалифицированный преподавательский и инструкторский состав;
- возможность совершенствования навыков вождения после получения водительского удостоверения.

Длительность полного курса обучения:
2 месяца


Дополнительная информация


Автошкола "Актив Драйв" проводит обучение по категориям: B, практические занятия по вождению в Хмельницком

Стоимость обучения:
10500 грн - теория, практика и топливо

Учебные автомобили:
в нашем парке более 10 автомобилей с механической коробкой или коробкой-автоматом


Отзывы пользователей: Автошкола "Актив Драйв"



отзыв об автошколе
Ольга
21 июля 2015, 22:53 #

Автошкола супер! Директор -Юрий - ответственный и организованный человек. Инструктор - Владимир Викторович – это человек который реально может научить любого, спокойно и стойко выдержал все "издевательства" над машиной и даже научил мирно, абсолютно бесстрашно и безопасно ездить " с нуля". Спасибо что научили хорошо водить, теперь без проблем езжу))
Огромное спасибо! Преподаватель теории - Владимиру, вообще, СУПЕР преподаватель и просто замечательный человек. Время на занятиях пролетало незаметно. Автошкола "АКТИВ ДРАЙВ " для тех, кто действительно хочет ЗНАТЬ правила и УМЕТЬ ездить )).
Было не только интересно и познавательно еще и очень весело. Ребята знают свое дело я считаю это лучшая автошкола.

отзыв об автошколе
Ульяна
31 июля 2015, 07:12 #

Училась в этой автошколе,очень понравилось!Всем рекомендую!

отзыв об автошколе
Лиза
26 сентября 2015, 13:25 #

Я закончила эту автошколу, сегодня сдала на права! Отучили как белого человека- все очень цивилизованно )) приятный толковый преподаватель теории. Инструктор, у меня был Александр, супер-спокойный. Никаких криков и нервов не было даже близко, а мне все говорили что без этого на вождении не бывает. Что важно-все хорошие машины Мицубиши и Шевроле. Я на вождении на площадке насмотрелась как люди на Жигулях учатся водить- это ужас. Плюс удобное расположение- в Лыбидь плаза и хороший кабинет. И кстати, по цене не дороже чем у других. В итоге из группы 13 человек 10 сдали с первого раза без всяких там взяток и тут автошкола сыграла не маловажную роль

отзыв об автошколе
наталія
30 сентября 2015, 13:42 #

Нещодавно, я закінчила навчання в цій школі. Мені дуже сподобалось, вчитель доступно і чітко пояснює, терпиливий і вічливий інструктор по водінню, добрі машини для навчання. І взагалі все Чудово. Раджу всім вибрати саме цю школу.

отзыв об автошколе
Наташа
15 марта 2016, 20:47 #

Дякую усьому колективу автошколи Актив Драйв, де я зустріла хороших і приємних людей, майстрів своєї справи. Вдячна директору - Юрію Михайловичу, викладачу - Олені Василівні за пояснення і старання для нас, час на заняттях проходив непомітно. Дякую інструктору - Андрію Михайловичу за терпіння і завжди позитивний настрій. Було дуже легко і приємно вчитись. Завдяки їм я здала екзамен з першого разу. Бажаю автошколі та колективу успіху і процвітання!!!

отзыв об автошколе
Світлана
15 июля 2016, 17:51 #

Закінчила автошколу 04.07.2016 року. Єкзамен здала с першого разу. Дякуючи викладачу з терії Вадиму Васильовичу. Він вкладав душу в наші заняття. Звертав нашу увагу на саме необхідне. Інструктор Володимир Вікторович дуже приємна людина, навчивчив їздити без всяких криків. В таку жарку погоду мужньо справлявся з учнями автошколи. Я шукала автошколу у центрі міста і не пожалкувала, що пішла навчатись саме в "Актив драйв". Також хочу сказати про директора школи Юрія Михайловича, що організація навчання на вищому рівні.

отзыв об автошколе
ЛЕНА
10 сентября 2016, 07:25 #

Школа найкраща в Хмельницькому,Всім рекомендую.Зручний графік навчання

отзыв об автошколе
Оксана Орих
08 ноября 2016, 21:15 #

Автошкола Актив Драйв на высшем уровне!!! Внимательный директор Юрий Михайлович, педагог от Бога Елена Васильевна, квалифицированные инструктора Александр и Владимир. Замечательная команда, которая вкладывает душу в свою работу!!! Большое Вам СПАСИБО за комфортное обучение и данные вами знания!!!

отзыв об автошколе
Даша
26 ноября 2016, 17:50 #

Спасибо огроменное школе "Актив-Драйв"! Обучение прошло легко, как на одном дыхании. Замечательный преподаватель Вадим Васильевич. Объяснит,"разжует и положит в рот". Всегда очень вежлив, с замечательным чувством юмора. Также хочется поблагодарить инструктора Владимира Викторовича. Очень положительный человек! Обучил ездить "с нуля". Рядом с ним всегда чувствовала себя спокойно. Даже если что-то не получалось, то быстро приходила в себя. Желаю школе "Актив-Драйв" побольше клиентов, успехов и процветания!!!

отзыв об автошколе
Оля
02 декабря 2016, 06:56 #

Велике спасибі викладачу Вадиму Васильовичу який в доступній формі для всіх передав свої відмінні знання кожному з нас. Також велика подяка інструктору з водіння Володимиру Вікторовичу за мої пракичні досягнення. Окрема подяка директору Юрію Михайловичу , який весь час підтримував наш бойовий дух.

отзыв об автошколе
Виталий
30 мая 2017, 10:59 #

Перед тим як йти на навчання довго вибирав в яку школу. "Актив-Драйв" вибрам по зручному місці розташування "Плаза" і по відгутам. І у виборі я не помилився, викладач Вадим розяснював, настільки доступно і на прикладах, що не зрозуміти було важко, мені реально було цікаво ходити на заняття. Сьогодні зранку був іспит, директор Юрій завжди був з нами, переживав разом знами, показував і росказував що робити, не здало декілька чоловік. На практиці автомобілі класні, в мене був MITSUBISHI LANCER, з інструктором Віктором було їздити весело і продуктивно) Дякую школі "Актив-Драйв"!!!!!

отзыв об автошколе
Ірина
30 сентября 2017, 09:53 #

Хороша автошкола! Дякую викладачу Олені Василівні та інструктору Володимиру Вікторовичу за терпіння)

отзыв об автошколе
Юлия
02 апреля 2019, 13:37 #

Чудова автошкола. Два місяці навчання пролетіли непомітно і було дуже цікаво. Викладач Олена Василівна доступно і зрозуміло подає матеріал.
Більше за все боялась попасти на неспокійного інструктора, але Олександр Володимирович нормально усе пояснював, без нервів і по декілька разів, якщо це було необхідно.Завдяки їм скласти екзамен було легше простого.

вопрос автошколе
Алина
04 августа 2019, 12:16 #

Отзывы странные,набор малопонятных не связаных слов.И написаны словно одним автором-иностранцем,мало понимающим и русский и украинский язык.

отзыв об автошколе
Алена
18 сентября 2019, 07:21 #

Спасибо всему коллективу за осуществление мечты.
Давно пытаюсь научиться ездить на машине и только с ними получилось.
Всем рекомендую. Отдельное спасибо Вадиму Владимировичу.

Успехов вам и процветания.

отзыв об автошколе
Олексій
14 января 2020, 10:11 #

Автошкола Актив Драйв - назва дійсно відповідає дійсності!) Два місяці активного навчання і я вже водій Здавалося б навчитись водити - то не складно! Але насправді це дуже складно, особливо коли сідаєш за кермо вперше в житті!
Олена Василівна - викладача з теорії, дуже доступно все викладає з прикладами з реального життя (що дуже важливо). Розповість і пояснить все простими і доступними словами - кожен зрозуміє
Окрема подяка інструктору Вадиму Васильовичу - дуже хороший і позитивний, дуже добре все пояснює, що і як треба робити. Практичні заняття були просто супер! ДЯКУЮ вам велике за ваші терпіння та старання! Також велике дякую за підтримку на здачі екзамену!
Велика подяка також Юрію Михайловичу, провів нас дорогою від знайомста з автошколою аж до отримання прав!
Загалом дуже задоволений, що обрав саме цю автошколу! Місце розташування супер, викладачі дуже сподобались, час пролетів неймовірно швидко - тепер трішки сумую за автошколою!)

отзыв об автошколе
Анна
14 января 2020, 12:53 #

Чудова автошкола! Жодного разу не пошкодувала що пішла саме сюди навчатися!!
Викладачі тут професіонали своєї справи: Олена Василівна - дякую їй за теоретичні знання що вона нам дала, та велику підтримку перед екзаменом!!
Вадим Васильович - дякую за ваше БЕЗМЕЖНЕ терпіння, за те що навчили за такий короткий термін так багато і звісно ж за почуття гумору яке було невід'ємною частиною кожного заняття!!!
Дякую Юрію Миколайовичу, за присутність та підтримку на іспиті!
І беззаперечно рекомендую автошколу "Актив Драйв" всім!!!!!

отзыв об автошколе
Вероника
14 ноября 2021, 11:25 #

Чудова школа, викладач Олена Василівна чудова, теорія вивчанться вже на самих уроках і не обов‘язково вчити вдома. Інструктор Олександр Михайлович - ідеальний. Дуже спокійний , без крику і коректно вчить будь яким дрібницям. Об‘їздили все місто, усі райони, після 20ти виїздів вже спокійно їздиш, ще чудово взяти виїзди після навчання - чудово хакріплює звички водіння.

Рекомендую ☑


Добавить комментарий ↑ в начало